XXIV Niedziela Zwykła. Rok C – 11.09.2022 r.

1. Dziś po południu Msza św. o 16.30.

2. W dni powszednie Msza św. o godz. 18.00.

3. W poniedziałek na Mszę św. i spotkanie formacyjne zapraszamy kandydatów do bierzmowania, uczniów z kl. VII.

4. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Msza św. Zapraszamy na nowennę i Mszę św. Dziewczęcą Służbę Maryjną – „Maryjki”. Przed Mszą św. zapraszamy na próbę do domu parafialnego na godz. 17.00. Z hołdem i kwiatami dla Matki Bożej zapraszamy dzieci z kl. II.

5. W środę po Mszy św. zbiórka dla ministrantów i lektorów. Zapraszamy nowych kandydatów – chłopców od kl. IV.

6. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.30 i Msza św. o 18.00.

7. W piątek zapraszamy na Mszę św. młodzież z RAM i po Mszy św. na spotkanie w domu parafialnym. Zapraszamy młodzież od kl. VII.

8. W przyszłą niedzielę o prowadzenie modlitwy różańcowej przed Mszami św. o 9.00 i 11.00 – prosimy Różę P. Aliny Wojtowicz.

9 Dzisiejsza taca przeznaczona na Misje w Paragwaju.

10. Zaproszenie na Uroczystość z okazji 100-lecia urodzin Mieczysława Nycza – mistrza rzeźbiarstwa w drewnie.