IX Niedziela Zwykła. Rok B – 2.06.2024 r.

 
 

1. Trwa Oktawa Bożego Ciała. Dziś po sumie Litania do NSPJ i procesja Eucharystyczna oraz zmiana tajemnic różańcowych dla mężczyzn. Po południu o godz. 16.00 nabożeństwo różańcowe, zmiana tajemnic dla kobiet oraz Msza św. o godz. 16.30. Codziennie zapraszamy do licznego udziału we Mszy św. i procesji eucharystycznej. Dzieci z klas III zapraszamy w strojach komunijnych, dziewczynki do sypania kwiatów a chłopców do dzwonienia.

2. W poniedziałek zapraszamy na Mszę św. i spotkanie kandydatów do bierzmowania z klas VI.

3. We wtorek po Mszy św. spotkanie Grupy Biblijnej.

4. W środę przypada Dzień Patrona Szkoły Podstawowej im. ks. Antoniego Podgórskiego w Iwoniczu. Z tej okazji zostanie odprawiona Msza św. o godz. 8.30 z udziałem całej społeczności szkolnej.

5. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Z hołdem i kwiatami dla Matki Bożej zapraszamy młodzież z klas VII. O 17.00 spotkanie Dziewczęcej Służby Maryjnej w domu parafialnym. 

6. W środę po Mszy św. spotkanie dla kandydatów na ministrantów. Serdecznie zapraszamy do służenia chłopców z klas III i IV.

7. W czwartek zakończenie Oktawy Bożego Ciała, poświęcenie wianków, ziół, kwiatów i błogosławieństwo dzieci.

8. W piątek Uroczystość NSPJ. Nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

9. W piątek spotkanie Ruchu Apostolstwa Młodzieży.

10. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na Wyższe Seminarium Duchowne w Przemyślu.

11. Miło nam poinformować, że wczoraj – 1 czerwca – w Bazylice Archikatedralnej w Przemyślu ks. arcybiskup Józef Michalik mianował ceremoniarzami dwóch naszych lektorów: Jakuba Głowackiego i Kacpra Turka. Natomiast Patryk Krzykowski otrzymał tytuł: Ministranta Roku – Gratulujemy.

12. O prowadzenie różańca w przyszłą niedzielę przed Mszami świętymi o 9.00 i 11.00 prosimy różę Pana Stanisława Kandefer.

13. POAK organizuje pielgrzymkę na Jasną Górę w dniu 15 czerwca 2024 r. Wyjazd o godz 3.30 rano z parkingu przy plebanii. W drodze powrotnej wstąpimy na modlitwę Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach oraz do Centrum Jana Pawła II. Zapisy w zakrystii.

14. Ksiądz Sebastian Kreczmański składa serdeczne podziękowanie za złożone w ubiegłą niedzielę ofiary na wsparcie dzieł misyjnych.

Intencje mszalne →

Poprzednie ogłoszenia →