Nasza Wspólnota nr 187 – Sierpień

W numerze między innymi:

• 15 sierpnia uroczystość Wniebowzięcia NMP zwana świętem Matki Bożej Zielnej
  • Pamięć o bohaterach wciąż żywa – Uroczystości w Lesie Grabińskim w Iwoniczu
  • Homilia ks. Kazimierza Giery – 71 Rocznica zamordowania partyzantów w Lesie Grabińskim (24.07.2015.)
  • Wspomnienia z lat okupacji
  • Obchody 72. rocznicy „Krwawej Niedzieli” w Iwoniczu-Zdroju
  • Abstynencja dzieci troską rodziny, Kościoła i Narodu – Apel Zespołu KEP ds. Apostolstwa Trzeźwości o abstynencję w sierpniu 2015 r.
  • Ks. dr Zbigniew Gowacki – Poetyckie przesłanie ks. Erazma Skórnickiego
  • Zgubne oblicze choroby alkoholowej
  • Parafialny Festyn Rodzinny w Iwoniczu
  • Zamknięcie realizacji projektu „Pod Bezpiecznym Dachem – innowacyjny rozwój infrastruktury DPS w Iwoniczu” współfinansowanego przez Szwajcarię w ramach Szwajcarskiego Programu Współpracy z Nowymi Krajami Członkowskimi Unii Europejskiej.
  • 71. Rocznica Powstania Warszawskiego
  • Największe międzynarodowe wydarzenie w południowo-wschodniej Polsce czyli 9. Polonijny Festiwal Dziecięcych Zespołów Folklorystycznych już za nami.

Jeżeli nie możesz otworzyć pliku w przeglądarce lub na komputerze potrzebujesz zainstalować program Adobe Reader lub specjalną wtyczkę do swojej przeglądarki.

Adobe Reader- Pobierz program