XXXIII Niedziela Zwykła. Rok B – 18.11.2018 r.

 
 
  1. Dziś Msza św. po południu o godz. 16.30. Za tydzień Uroczystość Chrystusa Króla – ostatnia niedziela roku liturgicznego.
  2. W tygodniu w dni powszednie Msza św. o godz. 17.00 i Koronka do Miłosierdzia Bożego za zmarłych z wypominkami. W poniedziałek wypominki z ul. Zadwór 1-50, we wtorek od 51-100, w środę od 101-150, w czwartek 151 do końca, w piątek ul. Kmiecie od 1-50, w sobotę od 51-do końca.
  3. We wtorek zapraszamy na Mszę św. i na spotkanie formacyjne kandydatów do bierzmowania młodzież z kl. VI. Podobnie w środę zapraszamy młodzież z kl. VII i w czwartek młodzież kl. VIII i III Gimnazjum.
  4. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Z hołdem i kwiatami prosimy uczniów z kl. V SP. Zapraszamy też Dziewczęcą Służbę Maryjną.
  5. We czwartek o godz. 16.30 adoracja Najświętszego Sakramentu. O 17.00 modlitwa za zmarłych z wypominkami i Msza św.
  6. W poniedziałek i piątek po nabożeństwie spotkanie dla młodzieży RAM.
  7. O odmawianie różańca przed Mszami św. w przyszłą niedzielę prosimy różę Pana Adama Boczara.
  8. W najbliższą niedzielę po Mszach św. kwestować będą Siostry Sercanki, prowadzące w Krakowie bursę dla studiujących w Krakowie dziewcząt. Bursa, by mogła dalej służyć studentkom, musi zostać generalnie wyremontowana. Siostry zwróciły się z prośbą o wsparcie finansowe i możliwość zbiórki przy kościele, dziękując za każdy gest dobrej woli.
  9. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na Dom Księży Emerytów Emaus w Korczynie.