XXXIII Niedziela Zwykła. Rok A – 19.11.2023 r.

1. Dzisiaj po południu Msza św. o 16.30.

2. W dni powszednie Msza św. i nabożeństwo wypominkowe o godz. 17.00. Modlimy się za zmarłych: w poniedziałek ul. Zadwór nr 131-160, wtorek nr 161 do końca. We środę Kmiecie 1-50, w czwartek od 51 do końca. W piątek ul. Zagrodniki 1- 30, w sobotę od 31 do końca oraz wypominki w których nie podano adresu lub zostały dołączone później.

3. W poniedziałek zapraszamy kandydatów do sakramentu bierzmowania z klas VI na Mszę św. i spotkanie formacyjne.

4. We wtorek spotkanie Grupy Biblijnej.

5. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Z hołdem i kwiatami dla Matki Bożej zapraszamy dzieci klas III. Zapraszamy także Dziewczęcą Służbę Maryjną na próbę do domu parafialnego o godz. 16.00 i na Mszę św. oraz nabożeństwo.

6. W piątek zapraszamy młodzież na spotkanie RAM.

7. Dzisiejsza taca przeznaczona jest dla Domu Księży Emerytów w Korczynie.

8. Za tydzień Uroczystość Chrystusa Króla, ostatnia niedziela roku liturgicznego.

9. W przyszłą niedzielę o prowadzenie modlitwy różańcowej przed Mszami św. o 9.00 i 11.00 – prosimy Różę P. Danuty Niemczyk.