XXXI niedziela zwykła. Rok C – 30.10.2016 r.

1. Dziś o godz.16.00 nabożeństwo różańcowe i o godz. 16.30 Msza św.
  2. W tygodniu w dni powszednie Msza św. o godz. 17.00. Jutro zakończenie nabożeństw różańcowych. Nie będzie już osobnego nabożeństwa dla dzieci.
  3. W poniedziałek po Mszy św. zebranie dla ministrantów i lektorów.
  4. We wtorek 1. listopada. Uroczystość Wszystkich Świętych i jednocześnie odpust w naszej parafii. Msze św. przed południem według porządku niedzielnego. Natomiast po południu o godz. 14.00 Msza św. i procesja na cmentarz z modlitwami za zmarłych. Nie będzie Mszy św. o 16.30.
  5. W środę, 2 listopada, Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych – Dzień Zaduszny. Msze św. o godz. 8.00 z udziałem uczniów i nauczycieli Zespołu Szkół w Iwoniczu. O godz. 9.00, 11,00 i 17.00. Jest to szczególny dzień modlitwy za zmarłych. Do 8 listopada codziennie możemy zyskać odpust zupełny za zmarłych wypełniając przepisane warunki tj. nawiedzenie cmentarza stan łaski uświęcającej, wyzbycie się przywiązania do grzechu nawet lekkiego, przystąpienie do Komunii św., odmówienie: „Ojcze nasz”, „Wierzę w Boga” i modlitwy w intencjach Ojca Świętego.
  6. W listopadzie będziemy również wspólnie modlić się Koronką do Miłosierdzia Bożego za naszych zmarłych polecanych w wypominkach. W piątek za zmarłych polecanych z ul. Długiej nr 1- 50; w sobotę nr 51-100. Prosimy czytelnie wpisywać imiona i nazwiska zmarłych oraz nazwę ulicy i nr domu. Za zmarłych polecanych w wypominkach będą też odprawione Msze św. Na ołtarzach bocznych zostały wyłożone kartki na wypominki.
  7. We czwartek o godz. 16.30 adoracja Najświętszego Sakramentu. Następnie o 17.00 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Msza św. Z hołdem i kwiatami prosimy uczniów z kl. VI. Prosimy też Dziewczęcą Służbę Maryjną.
  8. W piątek po nabożeństwie spotkanie dla młodzieży RAM.
  9. W tym tygodniu I czwartek, piątek i sobota listopada.
  10. W sobotę odwiedzimy chorych z posługą sakramentalną
  11. Po każdej Mszy św., także w dni powszednie, młodzież sprzedaje znicze przy kościele. Uzyskany dochód przeznaczy na wyjazdy rekolekcyjne i formacyjne.
  12. Dziękujemy parafianom z ul. Zadwór za sprzątanie kościoła i ofiary z tej racji (11) . Bóg zapłać. Na ten tydzień prosimy parafian z ul. Zadwór nr 141-160.
  13. O odmawianie różańca przed Mszami św. w przyszłą niedzielę prosimy róże Pana Adama Biskupa.
  14. Dziś można zakupić czasopismo „Miłujcie się”.
  15. Msza św. za parafian i kapłanów w parafii będzie odprawiona w kaplicy Matki Bożej na Jasnej Górze 5 listopada o godz. 7.00.
  16. W dniach 5-6 listopada w Krośnie VI Podkarpackie Forum Charyzmatyczne (do odczytania).