XXXI Niedziela Zwykła. Rok A – 5.11.2023 r.

1. Dziś zmiana tajemnic różańcowych po sumie dla mężczyzn. O 16.00 nabożeństwo różańcowe i zmiana tajemnic dla kobiet oraz Msza św. o 16.30.

2. W poniedziałek zapraszamy na Mszę św. i na spotkanie formacyjne kandydatów do bierzmowania z kl VIII.

3. We wtorek spotkanie Grupy Biblijnej.

4. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Z hołdem i kwiatami dla Matki Bożej zapraszamy dzieci przedszkolne i klasy I. Zapraszamy także Dziewczęcą Służbę Maryjną na próbę do domu parafialnego o godz. 16.00 i na Mszę św. oraz nabożeństwo.

5. W najbliższy czwartek parafie naszego dekanatu będą przeżywać dziękczynienie za beatyfikację Rodziny Ulmów. Serdecznie zapraszamy wszystkich wiernych na tę Uroczystość do kościoła parafialnego w Rymanowie.

Program uroczystości:

• 17.00 – Konferencja tematyczna związana z rodziną Błogosławionych Ulmów i troską o pokoleniowy przekaz wiary w rodzinach
  • 17.30 – Nabożeństwo różańcowe w intencji rodzin
  • 18.00 – Msza święta pod przewodnictwem Księdza Biskupa
  • Po Mszy świętej, dekanalna kongregacja dla kapłanów.

6. Przez cały listopad modlimy się za zmarłych polecanych w wypominkach.

Poniedziałek ul. Floriańska nr 101-150, wtorek 151-200, w środę od 201 do końca.

W czwartek ul. Długa nr 1-50, w piątek od 51-100, w sobotę nr 101-150.

7. W piątek zapraszamy młodzież na spotkanie RAM.

8. W piątek po Mszy Świętej zapraszamy do naszego kościoła na koncert patriotyczny pt. „A Myśmy Szli Niepokonani” w wykonaniu szkółki muzycznej z Iwonicza Zdroju prowadzonej przez Pana Artura Szajnę.

9. W najbliższą sobotę kolejna rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości. Modlimy się za naszą Ojczyznę i wszystkich, którzy oddali za nią życie.

10. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na potrzeby archidiecezji.

11. W przyszłą niedzielę o godzinie 15.00 w naszym kościele koncert kameralny w ramach XVIII Festiwalu Muzyki Organowej i Kameralnej ARS MUSICA 2023.

12. W przyszłą niedzielę o prowadzenie modlitwy różańcowej przed Mszami św. o 9.00 i 11.00 – prosimy Różę P. Aliny Wojtowicz