XXVIII niedziela zwykła. Rok C – 9.10.2016 r.

1. Dziś po południu o godz. 16.00 nabożeństwo różańcowe i o 16.30 Msza św.
  2. W dni powszednie Msza św. o godz. 17.30. Po mszy św. nabożeństwo różańcowe z wystawieniem Najświętszego Sakramentu.
  3. W poniedziałek i we wtorek nabożeństwo różańcowe dla dzieci o godz. 16.00. W pozostałe dni zachęcamy by dzieci uczestniczyły z rodzicami we Mszy św. i nabożeństwie o godz. 17.30. Zachęcamy też do wspólnej modlitwy różańcowej w rodzinach.
  4. W poniedziałek próba chóru o godz. 19.00.
  5. We środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Z Hołdem i kwiatami zapraszamy dzieci z kl. III SP. Zapraszamy też Dziewczęcą Służbę Maryjną.
  6. W środę zbiórka dla ministrantów i lektorów po Mszy św. i różańcu.
  7. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz.17.00. O 17.30 nabożeństwo różańcowe i Msza św.
  8. W czwartek po Mszy św. spotkanie dla RAM.
  9. Dziękujemy za utrzymanie porządku w kościele i ofiary przed nabożeństwem fatimskim z tej racji parafianom z ul. Zadwór  (z 4 nr).
    Bóg zapłać. W tym tygodniu o prosimy o sprzątanie kościoła parafian z ul. Zadwór nr 81-100.
  10. O prowadzenie modlitwy różańcowej przed Mszami św. w najbliższą niedzielę prosimy Różę Pani Janiny Boczar.
  11. Dziś zbiórka do puszek na Fundację Dzieła Nowego Tysiąclecia im. Św. Jana Pawła II – fundusz stypendialny dla ubogiej młodzieży
  12. W sobotę 15 października archidiecezjalny dzień skupienia Akcji Katolickiej archiprezbiteratu krośnieńskiego. Rozpoczęcie o godz. 9.30 w kościele Miłosierdzia Bożego w Krośnie.
  13. Ogłoszenie o rekolekcjach trzeźwościowych w dniach 21-23 października w Miejscu Piastowym.
  14. 15 października Dzień Wielkiej Pokuty Narodowej na Jasnej Górze. Spotkanie odbywać się będzie na błoniach pod Jasną Górą od godz. 11.00 do 21.00. Pełna informację na temat Pokuty Narodowej znajdziemy w dzisiejszym numerze „Gośc Niedzielny” i ” Niedziela”.