XXVIII Niedziela Zwykła. Rok C – 13.10.2019 r.

 
 

1. Dziś o godz 14.300 zebranie POAK .
2. W dni powszednie Msza św. o godz. 17.00 i nabożeństwo różańcowe.
3. We wtorek po nabożeństwie zapraszamy na spotkanie formacyjne kandydatów do bierzmowania z kl. VI, we środę z kl. VII i w czwartek dla kl. VIII.
4. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Z hołdem i kwiatami zapraszamy dzieci przedszkolne i z kl. I SP. Zapraszamy też Dziewczęcą Służbę Maryjną.
5. W środę rocznica święceń biskupich ks. aba Józefa Michalika, modlimy się w jego intencji.
6. W czwartek o 16.30 adoracja następnie różaniec i Msza św.
7. W piątek święto św. Łukasza Ewangelisty, modlimy się w intencji służby zdrowia.
8. W sobotę pielgrzymka Dzieła Pomocy Powołaniom do Katedry w Przemyślu.
9. W sobotę na Mszę św. zapraszamy młodzież RAM i po Mszy św. na spotkanie.
10. W sobotę po nabożeństwie zapraszamy na katechezę przedmałżeńską młodzież ze szkoły średniej i starszą, która jeszcze nie ukończyła katechezy przedmałżeńskiej.
11. Za tydzień Niedziela Misyjna. Przyjedzie do naszej parafii ks. misjonarz Krzysztof Orlicki pracujący na Ukrainie z diec. Łuck na Wołyniu, prob. w Kiercach. Podzieli się doświadczeniami z jego pracy na Ukrainie i prosił o możliwość zebrania ofiar do puszek po Mszach św.
12. W przyszłą niedzielę na sumie zostanie poświęcona tablica upamiętniająca ks. prob. Józefa Rafę w 140 rocznicę jego urodzin.
13. O prowadzenie modlitwy różańcowej przed Mszami św. w najbliższą niedzielę prosimy Różę Pani Józefy Zajdel.
14. W przyszłą niedzielę zapraszamy na II Koncert Muzyki Organowej i Kameralnej o godz. 15.30. Po koncercie Msza św. o godz. 16.45.