XXVII Niedziela Zwykła. Rok C – 2.10.2022 r.

1. Dziś po sumie zmiana tajemnic różańcowych dla mężczyzna. O godz. 16.00 nabożeństwo różańcowe i zmiana tajemnic dla kobiet i o 16.30 Msza św.

2. W dni powszednie Msza św. o godz. 17.00 i nabożeństwo różańcowe.

3. We wtorek po Mszy św. i nabożeństwie spotkanie grupy biblijnej w domu parafialnym.

4. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Msza św. Zapraszamy na nowennę i Mszę św. Dziewczęcą Służbę Maryjną – „Maryjki”. Przed Mszą św. zapraszamy na próbę do domu parafialnego na godz. 16.00. Z hołdem i kwiatami dla Matki Bożej zapraszamy dzieci z kl. V.

W środę zbiórka dla lektorów od kl. VII.

5. W tym tygodniu pierwszy czwartek i piątek miesiąca.

6. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od 16.30. O 17.00 nabożeństwo różańcowe i Msza św. Po Mszy św. zebranie POAK

7 . W piątek spowiedź od godz. 16.00.

8. W piątek zapraszamy na Mszę św. młodzież z RAM i po Mszy św. na spotkanie w domu parafialnym.

9. W piątek po Mszy św. i nabożeństwie zapraszamy rodziców dzieci pierwszokomunijnych na spotkanie organizacyjne w kościele.

10. O prowadzenie modlitwy różańcowej przed Mszami św. o 9.00 i 11.00 – prosimy Różę P. Ewy Prajsnar.