XXVII niedziela zwykła. Rok C – 2.10. 2016 r.

1. Dziś po sumie zmiana tajemnic różańcowych dla mężczyzn. Po południu o 14.30 zebranie POAK. O godz. 16:00 nabożeństwo różańcowe i zmiana tajemnic różańcowych dla kobiet. O 16:30 Msza św.
  2. W dni powszednie Msza św. o godz. 17:30 (pół godziny wcześniej). Po mszy św. nabożeństwo różańcowe z wystawieniem Najświętszego Sakramentu.
  3. W poniedziałek i we wtorek nabożeństwo różańcowe dla dzieci o godz. 16:00. W pozostałe dni zachęcamy by dzieci uczestniczyły z rodzicami we Mszy św. i nabożeństwie o godz. 17:30. Zachęcamy też do wspólnej modlitwy różańcowej w rodzinach.
  4. W poniedziałek próba chóru o godz. 19:00.
  5. Spotkanie III kl. gimnazjum we wtorek po Mszy św.
  6. We środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Z Hołdem i kwiatami zapraszamy dzieci z kl. II SP. Zapraszamy też Dziewczęcą Służbę Maryjną.
  7. W I czwartek miesiąca adoracja Najświętszego Sakramentu od godz.16:30 i możliwość spowiedzi przed I piątkiem.
  8. W piątek po Mszy św. spotkanie dla RAM.
  9. Zbiórka ministrantów ze szkoły podstawowej i gimnazjum w sobotę o godz. 16:00.
  10. Ministrantem miesiąca września został Piotrek Głowa – uzyskał największą liczbę punktów, II miejsce Grzegorz Półchłopek i III miejsce Paweł Foremny – gratulujemy im ich rodzicom, a pozostałych zachęcamy do tego, aby jeszcze gorliwiej służyli Panu Jezusowi przy Jego Ołtarzu.
  11. Dziękujemy za utrzymanie porządku w kościele i ofiary przed nabożeństwem fatimskim z tej racji parafianom z ul. Floriańskiej (15 osób). Bóg zapłać. W tym tygodniu o prosimy o sprzątanie kościoła parafian z ul. Zadwór nr 61-80.
  12. O prowadzenie modlitwy różańcowej przed Mszami św. w najbliższą niedzielę prosimy Różę Pani Władysławy Prajsnar.
  13. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na Seminarium Duchowne.
  14. W przyszłą niedzielę puszka na Fundację Dzieła Nowego Tysiąclecia.