XXVII Niedziela Zwykła. Rok B – 3.10.2021 r.

1. Dziś po sumie zmiana tajemnic różańcowych dla mężczyzn. Po południu o 16.00 nabożeństwo różańcowe i zmiana tajemnic różańcowych dla kobiet. Msza św. 16.30

W dni powszednie Msza św. o godz. 17.00 i nabożeństwo różańcowe.

2. We wtorek po Mszy św. spotkanie grupy biblijnej w domu parafialnym. W tym roku rozpoczynamy cykl formacyjny – szkoła modlitwy i studium biblijne. Zapraszamy do dołączenia nowe osoby, które chciałyby pogłębić swoje życie modlitwy, oraz zgłębiać Pismo Święte.

3. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Msza św. Zapraszamy na nowennę i Mszę św. Dziewczęcą Służbę Maryjną – „Maryjki”. Przed Mszą św. zapraszamy na próbę do domu parafialnego na godz. 17.00. Z hołdem i kwiatami dla Matki Bożej zapraszamy dzieci z kl. V. Po Mszy św. zbiórka dla ministrantów i lektorów

4. W tym tygodniu I czwartek miesiąca. Po Nabożeństwie zebranie POAK.

5. W piątek po Mszy św. spotkanie RAM.

6. W sobotę będziemy przeżywać 20-lecie założenia Ruchu Apostolstwa Młodzieży  w naszej parafii. O godzinie 15:00 Msza święta jubileuszowa, na którą zapraszamy również chętnych parafian.

7. W przyszłą niedzielę Dzień Papieski. Zbiórka do puszek na Fundację Dzieła Nowego Tysiąclecia. Po Mszach świętych młodzież RAM-u będzie rozprowadzać kremówki. Ofiary zebrane przy tej okazji będą przeznaczone na cele formacyjne.

8. W przyszłą niedzielę po Mszy popołudniowej odbędzie się czuwanie papieskie prowadzone przez młodzież. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.

9. W przyszłą niedzielę o prowadzenie modlitwy różańcowej przed Mszami św. o 9.00 i 11.00 – prosimy Różę P. Zofii Boczar.