XXVII Niedziela Zwykła. Rok A – 8.10.2023 r.

 
 

1. Dziś po południu o godz. 16.00 nabożeństwo różańcowe i Msza św. o godz. 16.30.

2. W dni powszednie Msza św. o godz. 17.00 i nabożeństwo różańcowe.
Zachęcamy do licznego uczestnictwa w nabożeństwach różańcowych. W szczególności zapraszamy też dzieci i młodzież, kandydatów do sakramentu bierzmowania, dzieci przygotowujące się pierwszej spowiedzi i komunii św. Nie rezygnujmy z tego pięknego i ważnego nabożeństwa, podczas którego wraz z Matką Najświętszą rozważamy tajemnice naszego zbawienia i możemy wypraszać potrzebne łaski dla siebie, naszych rodzin, naszej Ojczyzny.

3. W poniedziałek msza święta, różaniec i spotkanie formacyjne dla kandydatów do sakramentu bierzmowania z klasy VIII.

4. We wtorek po mszy świętej i różańcu spotkanie Grupy Biblijnej. Serdecznie zapraszamy także nowe osoby zainteresowane lekturą Słowa Bożego.

5. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Z hołdem i kwiatami dla Matki Bożej zapraszamy młodzież z klas VI SP. Zapraszamy także Dziewczęcą Służbę Maryjną na próbę do domu parafialnego o godz. 16.00 i na Mszę św. oraz nabożeństwo.

6. W piątek po Mszy św. spotkanie młodzieży RAM. Zapraszamy także nowych kandydatów z klas VI, VIIVIII do włączenia się w formację RAM.

7. W przyszłą niedzielę prosimy o odmawianie różańca przed Mszami św. o 9.00 i 11.00 – Różę P. Zofii Boczar.

8. Za tydzień w niedzielę XXIII Dzień Papieski. Składka do puszek na Fundację Dzieła Nowego Tysiąclecia. Z okazji Dnia Papieskiego jak co roku Ruch Apostolstwa Młodzieży w Iwoniczu będzie rozprowadzał po każdej mszy świętej „kremówki papieskie”. Będzie można również zakupić ręcznie wykonane przez młodzież różańce. Cena małego różańca 15 zł, natomiast dużego 25 zł. Pieniądze ze sprzedaży zarówno różańców jak i kremówek zostaną w całości przeznaczone na cele formacyjne naszej młodzieży.

9. Dziś do nabycia kolejny numer czasopisma „Trwajcie w miłości” w cenie 8 zł.