XXVII Niedziela Zwykła. Rok A – 4.10.2020 r.

 
 

1. Dziś po sumie nabożeństwo różańcowe i zmiana tajemnic dla mężczyzn i kobiet. Po południu o godz. 15.30 zapraszamy na Koncert XV Festiwalu Muzyki Organowej i Kameralnej „Ars Musica”. Program na plakacie w gablocie ogłoszeń. Po koncercie o 16.30 Msza św.

2. W tygodniu Msza św. i nabożeństwo różańcowe o godz. 17. 00. Jutro o godz. 14.00 pogrzeb zmarłej Wandy Hawrot.

3. W poniedziałek zapraszamy na Mszę św. i spotkanie formacyjne kandydatów do bierzmowania uczniów z kl. VIII.

4. We wtorek 6 X rozpoczną się w naszej parafii rekolekcje „Seminarium odnowy wiary”. Zapraszamy do sali w domu parafialnym na godz. 18.30.

5. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Z hołdem i kwiatami zapraszamy uczniów z kl. V SP. Zapraszamy też Dziewczęcą Służbę Maryjną.

4. W środę po Mszy św. zbiórka dla ministrantów od kl. IV do VII i oraz dla nowych kandydatów.

6. We czwartek przed Mszą św. nie będzie adoracji Najświętszego Sakramentu.

7. W sobotę po Mszy św. spotkanie RAM.

8. Metropolita Przemyski Abp Adam Szal zaprasza wiernych, kapłanów, siostry i braci zakonnych na coroczną Pielgrzymkę Róż Żywego Różańca, która odbędzie się w sobotę, 10 października 2020 r. W obecnym roku została zaproponowana formuła spotkań w ramach dekanatu (-ów) i w miejscach kultu. W naszym dekanacie jest to Sanktuarium w Jaśliskach. Rozpoczęcie pielgrzymki o godz. 9.30. O 11.15 różaniec w łączności z Metropolitą Przemyskim (transmisja Radia FARA z Archikatedry Przemyskiej). O 11.30 Msza św. Zachęcamy do indywidualnego wyjazdu do sanktuarium w Jaśliskach i uczestnictwa w tej pielgrzymce.

9. W przyszłą niedzielę po Mszach Świętych z okazji Dnia Papieskiego młodzież z RAM –u będzie rozprowadzać kremówki. Ofiary złożone przy tej okazji przeznaczone będą na rozwój tej grupy w naszej parafii.

10. O prowadzenie modlitwy różańcowej przed Mszami św. w najbliższą niedzielę prosimy Różę Pani Agnieszki Kandefer .

11. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na Seminarium Duchowne.

12. Za tydzień zbiórka do puszek na Fundację Dzieła Nowego Tysiąclecia.