XXVI Niedziela Zwykła. Rok C – 29.09.2019 r.

 
 

1Dziś po południu Msza św. o godz. 16.30.  
2Jutro Msza św. wieczorem o godz. 18.00.
3. We wtorek początek nabożeństw październikowych. Msza św. o godz. 17.00 a po niej nabożeństwo różańcowe. Zapraszamy dzieci z kl. III przygotowujące się do I Komunii św. wraz z rodzicami. Będzie dla nich poświęcenie i wręczenie różańców. Zachęcamy wszystkich wiernych: dzieci, młodzież i dorosłych do licznego udziału w tych nabożeństwach oraz do odmawiania różańca w rrodzinach lub indywidualnie. Za odmawianie Różańca w kościele, kaplicy, rodzinie, społeczności zakonnej lub innej wspólnocie można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.  
4. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Z hołdem i kwiatami zapraszamy uczniów  z kl. VII SP. Zapraszamy też Dziewczęcą Służbę Maryjną. 
5. W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. We czwartek przed Mszą św. nie będzie adoracji Najświętszego Sakramentu. 
6. W piątek o godz. 16.00  adoracja Najświętszego Sakramentu i spowiedź. O godz. 17.00 Nabożeństwo różańcowe i Msza św.
7. W piątek na Mszę św. zapraszamy młodzież RAM i po Mszy św. na spotkanie.  
8W sobotę odwiedzimy chorych z posługą sakramentalną od godz. 9.00.
9. W sobotę zapraszamy na nabożeństwo fatimskie o godz. 17.00. O godz. 17.00 rozważanie tajemnicy różańcowej, następnie Msza św. nabożeństwo różańcowe i procesja.
10. O prowadzenie modlitwy różańcowej przed Mszami św. w najbliższą niedzielę prosimy Różę Pana Józefa Gadzały.
11. W najbliższą niedzielę o godz. 15.30 zapraszamy na  koncert  Festiwalu Muzyki Organowej i Kameralnej. Wykonawcy Jacek Sribniak – klarnet, Jerzy Kukla – organy.  W programie J.S.Bach, W.A. Mocart, Padle Davide de Bergamo, A. Piazzola. 
Po koncercie o godz. 16.45 Msza św.
W związku z koncertem nabożeństwo różańcowe będzie po Sumie i zmiana tajemnic różańcowych dla mężczyzn i kobiet. Pierwsza niedziela miesiąca jest niedzielą adoracyjną.