XXVI Niedziela Zwykła. Rok C – 25.09.2022 r.

1. Dziś o godz. 15.30 zapraszamy na koncert w ramach Festiwalu Ars Musica. Msza św. popołudniowa o godz. 16.45.

2. W dni powszednie Msza św. o godz. 18.00.

3. We wtorek po Mszy św. zapraszamy na katechezę parafialną, podczas której, w tym roku będziemy rozważać Dekalog. Zapraszamy nie tylko członków Grupy Biblijnej, ale wszystkich parafian, którzy pragną lepiej poznawać przykazania, rozwijać swoją wiarę i zrozumieć naukę Kościoła. Po katechezie adoracja Najświętszego Sakramentu. Katecheza parafialna będzie w każdy ostatni wtorek miesiąca.

4. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Msza św. Zapraszamy na nowennę i Mszę św. Dziewczęcą Służbę Maryjną – „Maryjki”. Przed Mszą św. zapraszamy na próbę do domu parafialnego na godz. 17.00. Z hołdem i kwiatami dla Matki Bożej zapraszamy dzieci z kl. IV.

5. W środę po Mszy św. zbiórka dla ministrantów i lektorów.

6. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.30 i Msza św. o 18.00.

7. W czwartek Święto Świętych Archaniołów Michała, Gabriela, Rafała.

8. W piątek zapraszamy na Mszę św. młodzież z RAM i po Mszy św. na spotkanie w domu parafialnym.

9. W sobotę rozpoczyna się miesiąc październik – miesiąc różańca. Jest to pierwsza sobota miesiąca. Zapraszamy na nabożeństwo fatimskie o godz. 17.45 rozważanie tajemnicy różańcowej. O 18.00 Msza św. i nabożeństwo różańcowe. Zapraszamy dzieci.

10. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych.

11. O prowadzenie modlitwy różańcowej przed Mszami św. o 9.00 i 11.00 – prosimy Różę P. Danuty Niemczyk.