XXVI niedziela zwykła. Rok C – 25.09.2016 r.

 
 
 1. Dziś po południu Msza św. o godz. 16.30.
 2. W dni powszednie Msza św. o godz. 18.00.
 3. W poniedziałek próba chóru o godz. 19.00
 4. We środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Z Hołdem i kwiatami zapraszamy dzieci przedszkolne i z kl. I SP. Zapraszamy też Dziewczęca Służbę Maryjną.
 5. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz.17.00. W tym dniu przypada święto Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała.
 6. Zbiórka ministrantów ze szkoły podstawowej i gimnazjum we czwartek po Mszy św.
 7. W piątek po Mszy św. spotkanie dla RAM.
 8. W tym tygodniu pierwsza sobota miesiąca. Od godz. 9.00 będziemy odwiedzać chorych z posługą sakramentalną.
 9. Wieczorem w sobotę zapraszamy na nabożeństwo fatimskie o godz. 17:45, Będzie to również rozpoczęcie nabożeństw październikowych. Stosownie do wcześniejszej zapowiedzi zapraszamy także młodzież z gimnazjum i szkoły średniej. Prosimy też dzieci z kl. III SP przygotowujące się do I Komunii św. z rodzicami na błogosławieństwo i wręczenie różańców.
  Za udział w nabożeństwach różańcowych można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami: Spowiedź sakramentalna, Komunia św. odmówienie modlitw Ojcze nasz, Zdrowaś Maryjo, Wierzę w Boga i w intencjach Ojca Świętego. Zachęcamy też do wspólnej modlitwy różańcowej w rodzinach.
 10. Dziękujemy za utrzymanie porządku w kościele i ofiary z tej racji parafianom z ul. Zadwór (16 osób). Bóg zapłać. W tym tygodniu przed nabożeństwem fatimskim o prosimy o sprzątanie kościoła i otoczenia, o ofiary na kwiaty parafian z ul. Floriańskiej.
 11. O prowadzenie modlitwy różańcowej przed Mszami św. w najbliższą niedzielę prosimy Różę Pani Czesławy Stareńczak.
 12. Dziś zbiórka do puszek dla ofiar trzęsienia ziemi we Włoszech.
 13. Dziś jest kolejny numer „Naszej Wspólnoty”. Zachęcamy do zakupienia. Natomiast dzisiejszy „Gość niedzielny” jest z wartym oglądnięcia filmem „Bóg nie umarł”.