XXVI Niedziela Zwykła. Rok B – 26.09.2021 r.

1. Dziś po południu Msza św. 16.30. W dni powszednie Msza św. o godz. 18.00.

2. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Msza św. Zapraszamy na nowennę i Mszę św. Dziewczęcą Służbę Maryjną – „Maryjki”. Przed Mszą św. zapraszamy na próbę do domu parafialnego na godz. 17.00. Z hołdem i kwiatami dla Matki Bożej zapraszamy dzieci z kl. IV.

3. We wtorek po Mszy św. katecheza o Eucharystii i adoracja Najświętszego Sakramentu.

4. W Środę Święto Świętych Archaniołów Michała i Rafała. To dzień imienin ks. Michała modlimy się w jego intencji

5. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.30 i Msza św. o 18.00.

6. W tym tygodniu pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca.

7. W piątek rozpoczęcie nabożeństw różańcowych. O godz. 17.00 Msza św. i po Mszy święte nabożeństwo różańcowe. Zapraszamy dzieci z kl. III przygotowujące się do I Komunii św. wraz z rodzicami. Będzie dla nich poświęcenie i wręczenie różańców. Zachęcamy wszystkich wiernych: dzieci, młodzież i dorosłych do udziału w tych nabożeństwach oraz do odmawiania różańca w rodzinach lub indywidualnie. Za odmawianie Różańca w kościele, kaplicy, rodzinie, społeczności zakonnej lub innej wspólnocie można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

8. W piątek po Mszy św. spotkanie RAM.

9. W sobotę odwiedzimy chorych z posługą sakramentalną od godz. 9.00.

10. W sobotę zapraszamy na nabożeństwo fatimskie o godz. 17:00. O godz. 16.45 rozważanie tajemnicy różańcowej, następnie Msza św. nabożeństwo różańcowe i procesja.

11. W przyszłą niedzielę o prowadzenie modlitwy różańcowej przed Mszami św. o 9.00 i 11.00 – prosimy Różę P. Agnieszki Kandefer.