XXVI Niedziela Zwykła. Rok A – 27.09.2020 r.

 
 

1. Dziś po południu Msza św. o godz. 16.30.

2. W poniedziałek, wtorek i środę Msza św. o godz. 18.00

3. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Z hołdem i kwiatami zapraszamy uczniów z kl. IV SP. Zapraszamy też Dziewczęcą Służbę Maryjną.

4. W środę po Mszy św. zbiórka dla ministrantów i lektorów.

5. W czwartek rozpoczęcie nabożeństw październikowych. Msza św. o godz. 17.00 a po niej nabożeństwo różańcowe. Zapraszamy dzieci z kl. III przygotowujące się do I Komunii św. wraz z rodzicami. Będzie dla nich poświęcenie i wręczenie różańców. Zachęcamy wszystkich wiernych: dzieci, młodzież i dorosłych do udziału w tych nabożeństwach oraz do odmawiania różańca w rodzinach lub indywidualnie. Za odmawianie Różańca w kościele, kaplicy, rodzinie, społeczności zakonnej lub innej wspólnocie można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

6. W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. We czwartek przed Mszą św. nie będzie adoracji Najświętszego Sakramentu.

7. W czwartek po nabożeństwie próba scholii.

8. W piątek spowiedź. od godz. 16.00

9. W piątek na Mszę św. zapraszamy młodzież RAM i po Mszy św. na spotkanie.

10. W sobotę odwiedzimy chorych z posługą sakramentalną od godz. 9.00.

11. W sobotę zapraszamy na nabożeństwo fatimskie o godz. 17:00. O godz. 16.45 rozważanie tajemnicy różańcowej, następnie Msza św. nabożeństwo różańcowe i procesja.

12. W najbliższą niedzielę o godz. 15.30 zapraszamy na Koncert z okazji XV Festiwalu Muzyki Organowej i Kameralnej Ars Musica. Program i wykonawcy na plakacie w gablocie ogłoszeń. Po koncercie o 16.30 Msza św. W związku z koncertem nabożeństwo różańcowe będzie po Mszy św. o godz. 11.00 i zmiana tajemnic różańcowych dla mężczyzn i kobiet.

13. O prowadzenie modlitwy różańcowej przed Mszami św. w najbliższą niedzielę prosimy Różę Pani Teresy Biernackiej .

14. W przyszłym tygodniu rozpoczną się w naszej parafii rekolekcje „Seminarium odnowy wiary”. Ich celem jest pogłębienie osobistej relacji z Bogiem, odnowienie życia modlitwy, pogłębienie znajomości Słowa Bożego. Zapraszamy do udziału w tych rekolekcjach wszystkich, którzy pragną pogłębić swoją wiarę, znajomość Pisma Świętego. Pierwsze spotkanie odbędzie się we wtorek 6 października o godzinie 18.30 w sali domu parafialnego. Przed spotkaniem w miarę możliwości zapraszamy na Mszę Świętą.