XXVI Niedziela Zwykła. Rok A – 1.10.2023 r.

 
 

1. Dziś posumie zmiana tajemnic różańcowych dla mężczyzn. Popołudniu o godz.16.00 rozpoczęcie nabożeństw różańcowych, zmiana tajemnic dla kobiet i Msza św. o godz. o 16.30.

2. W dni powszednie Msza św. o godz. 17.00 i nabożeństwo różańcowe. Zachęcamy do licznego uczestnictwa w nabożeństwach różańcowych. W szczególności zapraszamy też dzieci i młodzież, kandydatów do sakramentu bierzmowania, dzieci przygotowujące się pierwszej spowiedzi i komunii św. Nie rezygnujmy z tego pięknego i ważnego nabożeństwa, podczas którego wraz z Matką Najświętszą rozważamy tajemnice naszego zbawienia i możemy wypraszać potrzebne łaski dla siebie, naszych rodzin, naszej Ojczyzny. Dzieci za udział w nabożeństwie otrzymywać będą obrazki do październikowej wyklejanki. Za odmawianie Różańca w kościele, kaplicy, rodzinie, społeczności zakonnej lub w innej wspólnocie można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

3. W poniedziałek po Mszy św . i różańcu zapraszamy kandydatów na ministrantów od kl. IV. Prosimy rodziców, aby zachęcili swoich synów do zaszczytnej służby przy Chrystusowym ołtarzu.

4. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Z hołdem i kwiatami dla Matki Bożej zapraszamy dzieci z kl. V SP. Zapraszamy także Dziewczęcą Służbę Maryjną na próbę do domu parafialnego o godz. 16.00 i na Mszę św. i nabożeństwo.

5. W środę przed Mszą św. o godz. 16.20 modlitwa różańcowa i litania do .św Andrzeja Boboli w intencji Ojczyzny.

6. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek po nabożeństwie zebranie POAK. W piątek spowiedź od godz. 16.00.

7. W piątek po Mszy św. spotkanie młodzieży RAM. Zapraszamy także nowych kandydatów z klas VI, VII i VIII do włączenia się w formację RAM.

8. W pierwszą sobotę odwiedzimy chorych z posługą sakramentalną od godz. 9.00. O godz. 16.45 rozważanie tajemnicy różańcowej i o 17.00 Msza św. i nabożeństwo fatimskie.

9. W przyszłą niedzielę prosimy o odmawianie różańca przed Mszami św. o 9.00 i 11.00 – Różę P. Agnieszki Kandefer.