XXVI Niedziela Zwykła. Rok A – 1.10.2017 r.

1. Dziś po sumie zmiana tajemnic różańcowych dla mężczyzn. O godz. 14.30 zebranie POAK. O 16.00 nabożeństwo różańcowe i zmiana tajemnic dla kobiet. O 16.30 Msza św. W dni powszednie Msza św. o godz. 18.00 i nabożeństwo różańcowe.
  2. We wtorek i czwartek dodatkowo nabożeństwo różańcowe dla dzieci o godz. 16.00.
  3. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Z hołdem i kwiatami zapraszamy dzieci z kl. VI SP oraz Dziewczęcą Służbę Maryjną.
  4. W środę po Mszy św. zebranie dla ministrantów i lektorów.
  5. W tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i pierwsza sobota miesiąca.
  6. W związku z nabożeństwami różańcowymi z wystawieniem Najświętszego Sakramentu w czwartki w październiku nie będzie adoracji 17.00.
  7. W pierwszy piątek spowiedź od godz. 17.00. Po Mszy św. spotkanie RAM.
  8. W pierwszy piątek ks. Sebastian i ks. proboszcz odwiedzą chorych z posługą sakramentalną od godz. 9.00, natomiast ks. Krzysztof w pierwszą sobotę od godz. 9.00.
  9. W pierwszą sobotę św. MB Różańcowej. O godz. 18.00 zapraszamy na nabożeństwo pierwszych sobót miesiąca. Zapraszamy także dzieci z kl. III przygotowujące się do I Komunii św. wraz z rodzicami. Będzie dla nich poświęcenie i wręczenie różańców.
  10. O prowadzenie modlitwy różańcowej przed Mszami św. w najbliższą niedzielę prosimy Różę Pani Teresy Biernackiej.
  11. W dniu 7 października w sobotę będzie również wyjazd autobusowy na nabożeństwo „Różaniec do granic” do Jaślisk. Prosimy o zapisywanie się w zakrystii dzisiaj, gdyż mamy zgłosić liczbę wyjeżdżających osób. Wyjazd o godz. 9.30 z parkingu przy plebanii.
  12. Można jeszcze dziś złożyć podpisy w obrony nienarodzonych z obywatelskiej inicjatywy „Zatrzymaj aborcję”. Listy wyłożone są na ołtarzach bocznych i w kaplicach.
  13. Taca mszalna dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na Seminarium. Zbiórka do puszek przy kościele przeznaczona jest na misje w Kazachstanie.