XXV Niedziela Zwykła. Rok A – 24.09.2017 r.

1. Dziś wieczorna Msza św. o godz. 16.30. W dni powszednie Msza św. o godz. 18.00.
  2. We wtorek na Mszę św. i na zebranie dotyczące przygotowania do bierzmowania zapraszamy rodziców młodzieży z kl. VI i VII.
  3. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Z hołdem i kwiatami zapraszamy dzieci z kl. IV SP oraz Dziewczęcą Służbę Maryjną.
  4. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00.
  5. W czwartek po Mszy św. zebranie dla ministrantów i lektorów.
  6. W piątek po Mszy św. katecheza przedmałżeńska. Prosimy o uczestnictwo w tych katechezach młodzież szkoły średniej i starszą, która jeszcze w tych katechezach nie uczestniczyła. Uczestnictwo w katechezach przedmałżeńskich jest wymagane do zawarcia sakramentu małżeństwa.
  7. W piątek po Mszy św. spotkanie RAM.
  8. W przyszłą niedzielę obecny będzie w naszej parafii i ks. misjonarz kapłan naszej archidiecezji pracujący w Kazachstanie, wygłosi Słowo Boże. Zbiórka do puszek po Mszach św. przeznaczona będzie na misje w Kazachstanie.
  9. O prowadzenie modlitwy różańcowej przed Mszami św. w najbliższą niedzielę prosimy Różę Pani Zofii Kandefer.
  10. 30 września w sobotę pielgrzymka do Przemyśla, Kalwarii Pacławskiej, do Ośrodka w Myczkowcach. Można jeszcze zapisać się na wyjazd. Wyjazd w sobotę o godz. 6.00 z parkingu przy plebanii.
  11. W dniu 7 października w sobotę będzie również wyjazd autobusowy na nabożeństwo „Różaniec do granic” do Jaślisk. Prosimy o zapisywanie się w zakrystii.
  12. Zachęcamy do gorliwego włączenia się w obronę nienarodzonych z obywatelskiej inicjatywy „Zatrzymaj aborcję” przez składanie podpisów w tej sprawie. Listy wyłożone są na ołtarzach bocznych i w kaplicach.
  13. W zakrystii można zakupić „Kalendarz rolnika” 2018 – 20 zł.
  14. Ogłoszenie z Ośrodka Zdrowia (do odczytania).