XXV Niedziela Zwykła. Rok A – 20.09.2020 r.

 
 

1. Dziś Msza św. pogrzebowa zm. parafianina Stanisława Winiarskiego o 14.00. i wieczorna o 16.30.

2. W dni powszednie Msza św. o godz. 18.00. z wyjątkiem piątku.

3 . W piątek przypada dzień wizytacji kanonicznej naszej parafii przez ks. Bpa Stanisława Jamrozka. Na godzinę 16.00 zapraszamy wszystkich członków grup parafialnych na spotkanie z ks. biskupem. Prosimy Radę Duszpasterską, POAK, Róże Różańcowe, Kręgi Domowego Kościoła, Koło Przyjaciół Radia Maryja, Scholę, RAM, Ministrantów i lektorów, Dziewczęcą Służbę Maryjną, Członków Dzieła Pomocy Powołaniom. O godz. 17.00 Msza św. z udzieleniem sakramentu bierzmowania kandydatom z I kl. szkoły średniej. Na mszę świętą zapraszamy wszystkich parafian. Wizytacja kanoniczna jest wyrazem jedności parafii z biskupem, oraz troski Biskupa o Kościół lokalny.

4 Codziennie przed Mszą św. spowiedź dla kandydatów do bierzmowania, rodziców i świadków W poniedziałek i wtorek od 17.30 i w środę i czwartek od 17.00.

5. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Msza św. Zapraszamy na nowennę i Mszę św. Dziewczęcą Służbę Maryjną.

6.W środę i w czwartek zapraszamy kandydatów do bierzmowania na Mszę Świętą i nabożeństwo do Ducha Świętego. W środę po Mszy Świętej zbiórka dla ministrantów i lektorów, obecność obowiązkowa.

7 W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00 i Msza św. o 18.00.

8. W czwartek po Mszy św. próba scholii.

9. W przyszłą niedzielę o prowadzenie modlitwy różańcowej przed Mszami św. o 9.00 i 11.00 – prosimy Różę P. Józefy Zajdel.

11. W pierwszym tygodniu października rozpoczną się w naszej parafii rekolekcje „Seminarium Odnowy Wiary” Jest to forma rekolekcji mających na celu odnowienie naszej wiary, pogłębienie osobistej relacji z Bogiem, oraz życia modlitwy. Módlmy się o dobre przeżycie czasu rekolekcji dla nas, oraz o światło Ducha Świętego dla głoszących. Więcej informacji na plakatach i ulotkach.

12. Na stolikach z gazetami znajdują się ulotki fundacji „Moc Pomocy” zbierającej pieniądze na protezę ręki dla Grzegorza Białasa. Szczegóły i numer konta na ulotce.