XXIX Niedziela Zwykła. Rok C – 20.10.2019 r.

 
 

1Dziś niedziela Misyjna. Rozpoczyna się Tydzień Misyjny. Modlimy się za misje na wszystkich kontynentach oraz za misjonarzy, szczególnie za tych, którzy pochodzą z naszej Archidiecezji Dziś po sumie nabożeństwo różańcowe. 
2. Dziś po sumie nabożeństwo różańcowe. Popołudniu o godz. 15.30 zapraszamy na II Koncert XIV Festiwalu Muzyki Organowej i Kameralnej. Wykonawcy Wojciech Kopyciński – puzon: Michał Kopyciński – fisharmonia, organy (w programie: J.J. Froberger, G.F. Hendel, J.S. Bach, B. Marcello, G. Faure, S Karg-Elert.). Po zakończeniu koncertu Msza św. o godz. 16.45. 
2W dni powszednie Msza św. o godz. 17.00 i nabożeństwo różańcowe. 
3W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Z hołdem i kwiatami zapraszamy dzieci przedszkolne i z kl. III SP. Zapraszamy też Dziewczęcą Służbę Maryjną. 
4W środę po nabożeństwie zbiórka dla ministrantów i lektorów.
5W czwartek zapraszamy na Mszę św. i na spotkanie RAM. 
6. W czwartek o 16.30 adoracja następnie różaniec i Msza św.
7. Archiprezbiter krośnieński, moderator Dzieła Biblijnego oraz dyrektor Wydziału Duszpasterskiego Kurii Metropolitalnej w Przemyślu zapraszają na Kongres Biblijny Archidiecezji Przemyskiej: Spotkanie kongresowe odbędzie się w Krośnie, w kościele pw. św. Piotra i św. Jana z Dukli, w sobotę26 października 2019 r. Rozpoczęcie o godz. 10.00. O godz. 10, 20 wykłady, 11.30 wspólnotowa modlitwa Słowem Bożym. 12.00 przerwa. 12.45 lokalny program biblijny, 14.00 Eucharystia pod przew. Bp. Stanisława Jamrozka. Zachęcamy do uczestnictwa w Kongresie grupy parafialne i wszystkich zainteresowanych pogłębieniem znajomości Biblii. Przygotowaniem parafialnym do Kongresu będzie czytanie Pisma św. codziennie 10 minut przed Mszą św. 
8. W sobotę po nabożeństwie zapraszamy na katechezę przedmałżeńską młodzież ze szkoły średniej i starszą, która jeszcze nie ukończyła katechezy przedmałżeńskiej.
9. O prowadzenie modlitwy różańcowej przed Mszami św. w najbliższą niedzielęprosimy Różę Pani Zofii Biernackiej. 
10. Od przyszłej niedzieli młodzież z RAM sprzedawać będzie znicze przy kościele. Uzyskany dochód przeznaczy na wyjazdy rekolekcyjne i formacyjne młodzieży.