XXIX Niedziela Zwykła. Rok A – 18.10.2020 r.

 
 

1. Dziś po sumie nabożeństwo różańcowe. Msza św. popołudniowa o godz. 17.00 według wcześniejszej zapowiedzi.

Odwołany jest planowany koncert z godz. 15.30.

2. Dziś Niedziela Misyjna, rozpoczyna się Tydzień Misyjny. Modlimy się za Misje na wszystkich kontynentach oraz za misjonarzy i misjonarki, szczególnie za tych, którzy pochodzą z naszej archidiecezji. Dziś też wspominamy św. Łukasza ewangelistę, modlimy się w intencji Służby Zdrowia.

3. W tygodniu Msza św. i nabożeństwo różańcowe o godz. 17.00.

4. W poniedziałek zapraszamy na Mszę św. i spotkanie formacyjne kandydatów do bierzmowania uczniów z kl. VI.

5. We wtorek 20 X w naszej parafii rekolekcje „Seminarium odnowy wiary”. Zapraszamy na kolejne spotkanie do sali w domu parafialnym na godz. 18.15.

6. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Z hołdem i kwiatami zapraszamy uczniów z kl. VII SP. Zapraszamy też Dziewczęcą Służbę Maryjną.

7 . W środę po Mszy św. zbiórka dla ministrantów i lektorów.

8. W czwartek po Mszy Świętej próba scholii w sali domu parafialnego.

9. W piątek po Mszy św. spotkanie RAM.

10. Młodzież z RAM-u w przyszłą niedziele będzie rozprowadzać znicze. Ofiary złożone przy tej okazji przeznaczone będą na rozwój tej grupy w naszej parafii.

11. O prowadzenie modlitwy różańcowej przed Mszami św. w najbliższą niedzielę prosimy Różę Pani Aliny Kandefer.

12. Dzisiejsza taca mszalna przeznaczona jest na Misje.

13. W nocy z soboty na niedziele zmiana czasu na zimowy (z 3.00 na 2.00).

14. Mając na uwadze ograniczenia dotyczące liczby uczestników zgromadzeń religijnych dla wiernych ks. Arcybiskup udzielił ogólnej dyspensy od obowiązku niedzielnego uczestnictwa we Mszy Świętej, począwszy od niedzieli 18 października br. Skorzystanie z dyspensy oznacza, że nieobecność na Mszy niedzielnej we wskazanym czasie nie jest grzechem.

Jednocześnie zachęcamy, aby osoby korzystające z dyspensy trwały na osobistej i rodzinnej modlitwie, szczególnie do duchowej łączności ze wspólnotą Kościoła poprzez transmisje radiowe i internetowe, również na naszym parafialnym kanale YouTube.