XXIV Niedziela Zwykła. Rok A – 13.09.2020 r.

 
 

1. Dziś po południu Msza św.16.30. W dzisiejszą niedzielę rozpoczyna się w naszej Ojczyźnie Tydzień Wychowania, któremu tym razem towarzyszy hasło „Budujmy więzi”. Modlimy się w intencji dzieci i młodzieży.

2. W dni powszednie Msza św. o godz. 18.00.

3. W poniedziałek święto Podwyższenia Krzyża. Po Mszy Świętej zapraszamy na spotkanie kandydatów do bierzmowania uczniów klas pierwszych szkoły średniej.

4. We wtorek wspomnienie NMP Bolesnej.

5. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Msza św. Zapraszamy na nowennę i Mszę św. Dziewczęcą Służbę Maryjną. Przed Mszą św. zapraszamy na próbę do domu parafialnego na godz. 17.00. Z hołdem i kwiatami dla Matki Bożej zapraszamy dzieci z kl. III. Zapraszamy Dziewczynki od klasy pierwszej SP.

6. W środę po Mszy św. zbiórka dla ministrantów i lektorów. Zapraszamy również nowych kandydatów od kl. IV.

7. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00 i Msza św. o 18.00.

8. W czwartek po Mszy św. próba scholii. Zapraszamy młodzież od kl. VI w wzwyż chcącą czynnie włączyć się w muzyczną oprawę liturgii na próbę.

9. W piątek święto św. Stanisława Kostki, zakonnika, patrona Polski oraz dzieci i młodzieży. Na Mszę świętą zapraszamy dzieci i młodzież, rodziców i wychowawców. W tygodniu wychowania módlmy się za młode pokolenie. Spotkanie RAM w piątek po Mszy św. Zapraszamy nowych kandydatów – młodzież od kl. VII.

10. W przyszłą niedzielę o prowadzenie modlitwy różańcowej przed Mszami św. o 9.00 i 11.00 – prosimy Różę P. Zofii Kandefer.

11. W październiku planowane są w naszej parafii rekolekcje „Seminarium Odnowy Wiary”. Więcej informacji będziemy podawać w najbliższym czasie. Już teraz módlmy się o dobre przeżycie tych rekolekcji i odnowienie naszej wiary.