XXIII Niedziela Zwykła. Rok C – 8.09.2019 r.

1. Dziś po południu Msza św. o 16.30.
2W dni powszednie Msza św. o godz. 18.00.
3We wtorek zapraszamy na Mszę św. i na spotkanie formacyjne kandydatów do sakramentu bierzmowania uczniów z kl. VIII.
4W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Z hołdem i kwiatami zapraszamy dzieci z kl. V SP. Zapraszamy także Dziewczęcą Służbę Maryjną.
5W czwartek po Mszy św. zapraszamy na katechezę biblijną i nabożeństwo uwielbienia z adoracją Najświętszego sakramentu i modlitwą o uzdrowienie. Nie będzie adoracji Najświętszego Sakramentu przed Mszą św.
6.  W piątek po Mszy św. Spotkanie formacyjne dla RAM.
7. W sobotę Święto podwyższenia Krzyża.
Metropolita Przemyski, abp Adam Szal, zachęca wszystkich duszpasterzy, osoby życia konsekrowanego oraz wszystkich wiernych do różańcowej modlitwy przy krzyżach i kapliczkach na terenie wszystkich parafii Archidiecezji Przemyskiej. Wspólna modlitwa, w duchowej łączności z całą Archidiecezją, odbędzie się w sobotę, 14 września 2019 r. Wezwanie do sięgnięcia po różaniec, trwanie z Maryją przy Jezusowym krzyżu, niech stanie się dla nas inspiracją do wzmożonej modlitwy wynagradzającej za grzechy zobojętnienia w wierze, niech przyczyni się do budowania wzajemnej jedności i solidarności parafialnej i sąsiedzkiej oraz niech będzie manifestacją wiary i świadectwem przemieniającym zatwardziałość zobojętniałych serc. Zachęcamy wszystkich, by stosowne modlitwy przeżyli także w gronach rodzinnych, przy domowych lub przydrożnych kapliczkach z wizerunkami krzyża.
Zapraszamy wszystkich na Mszę św. o godz. 18.00 i po Mszy św. na modlitwę przy krzyżu  na nowym cmentarzu przy grobie żołnierzy, którzy zginęli w obronie Ojczyzny (w razie złej pogody, nabożeństwo będzie kościele).
8 O prowadzenie modlitwy różańcowej przed Mszami św. w przyszłą niedzielę prosimy Różę Pana Adama Biskup.
9. Są jeszcze wolne miejsca na pielgrzymkę  do Sanktuariów: Matki Bożej z Lourdes w Porąbce Uszewskiej, Św. Stanisława Bpa w Szczepanowie, Błogosławionej Karoliny Kózkówny w Zabawie, Dzieciątka Jezus w Jodłowej. Wyjazd na pielgrzymkę w dniu 14 września o godz. 8.00 z parkingu przy plebanii.