XXIII Niedziela Zwykła. Rok C – 4.09.2022 r.

 
 

1. Dziś po sumie zmiana tajemnic różańcowych dla mężczyzn. O 16.00 nabożeństwo różańcowe i zmiana tajemnic dla kobiet. O 16.30 Msza św.

2. W dni powszednie Msza św. o godz. 18.00.

3. Rozpoczyna się nowy rok formacyjny, wznawiamy spotkania grup duszpasterskich. Jest to okazja do pogłębienia swojej wiary, oraz budowania wspólnoty parafialnej. Zapraszamy do włączania się w formacje w grupach. Jest wiele możliwości, dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

4. W poniedziałek na Mszę św. i spotkanie formacyjne zapraszamy kandydatów do bierzmowania, uczniów z kl. VIII.

5. We wtorek po Mszy Św. spotkanie Grupy Biblijnej w domu parafialnym. Zapraszamy także nowe osoby do przyjścia na spotkanie.

6. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Msza św. Zapraszamy na nowennę i Mszę św. Dziewczęcą Służbę Maryjną – „Maryjki”. Przed Mszą św. zapraszamy na próbę do domu parafialnego na godz. 17.00. Z hołdem i kwiatami dla Matki Bożej zapraszamy dzieci przedszkolne i z kl. I.

7. W środę po Mszy św. zbiórka dla ministrantów i lektorów. Zapraszamy nowych kandydatów – chłopców od kl. IV.

8. W czwartek święto Narodzenia NMP.

9. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.30 i Msza św. o 18.00.

10. W czwartek po Mszy św. próba scholii. Zapraszamy młodzież od kl. VI chcącą czynnie włączyć się w muzyczną oprawę liturgii na próbę.

11. W piątek zapraszamy na Mszę św. młodzież z RAM i po Mszy św. na spotkanie w domu parafialnym. Zapraszamy młodzież od kl. VII.

12. W przyszłą niedzielę o prowadzenie modlitwy różańcowej przed Mszami św. o 9.0011.00 – prosimy Różę P. Krystyny Boczar.

13. Dzisiejsza taca przeznaczona na Seminarium Duchowne.

14. W przyszłą kazania wygłosi o Marek Sowiński, nasz rodak pracujący na misjach w Paragwaju. Składka przeznaczona będzie na misje.

15. Wyjazd na pielgrzymkę do sanktuariów do Zakopanego w sobotę o godzinie 5.30 z parkingu przy kościele. Są jeszcze wolne miejsca.