XXIII niedziela zwykła. Rok C – 04.09.2016 r.

1.  Dziś po sumie zmiana tajemnic różańcowych dla mężczyzn. O godz. 14.30 zebranie POAK. O 16.00 nabożeństwo różańcowe, zmiana tajemnic różańcowych dla kobiet i Msza św. o godz. 16.30.
  2. W dni powszednie Msza św. o godz. 18.00.
  3. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Z Hołdem i kwiatami zapraszamy młodzież z III kl. Gimnazjum. Zapraszamy też Dziewczęca Służbę Maryjną.
  4. W środę po Mszy św. zapraszamy na zebranie ministrantów i lektorów.
  5. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz.17.00.
  6. W czwartek Święto Narodzenia NMP.
  7. W piątek po Mszy św. spotkanie dla RAM.
  8. Dziękujemy za utrzymanie porządku w kościele i ofiary z tej racji przed nabożeństwem fatimskim parafianom z ul. Długiej (z 15 nr). Bóg zapłać. W tym tygodniu prosimy o sprzątanie kościoła parafian z ul. Zawór z nr 1-20.
  9. O prowadzenie modlitwy różańcowej przed Mszami św. w najbliższą niedzielę prosimy Różę Pani Aliny Wojtowicz.
  10. Jest jeszcze kilka miejsc na pielgrzymkę do Pustelni Złotego Lasu w Rytwianach. Można zapisać się w zakrystii lub u Pani Janiny Gadzały. Wyjazd w sobotę o godz. 6.00 z parkingu przy plebanii.
  11. Dziękujemy delegacji z parafii, która wzięła udział w Archidiecezjalnych Dożynkach w Polańczyku w ubiegłą niedzielę. Bóg zapłać.
  12. Dzisiejsza taca Mszalna przeznaczona jest na Seminarium Duchowne.
  13. W gablocie z ogłoszeniami znajduje się informacja z Uniwersytetu Rzeszowskiego dotycząca kierunków studiów i II turze rekrutacji. Prosimy zainteresowanych o zapoznanie się z jego treścią.