XXIII Niedziela Zwykła. Rok B – 5.09.2021 r.

1. Dziś po sumie zmiana tajemnic różańcowych dla mężczyzn. O 16.00 nabożeństwo różańcowe i zmiana tajemnic dla kobiet. 16.30 Msza św.

2. W dni powszednie Msza św. o godz. 18.00.

3. Rozpoczyna się nowy rok formacyjny, wznawiamy spotkania grup duszpasterskich. Jest to okazja do pogłębienia swojej wiary, oraz budowania wspólnoty parafialnej. Zapraszamy do włączania się w formacje w grupach. Jest wiele możliwości, dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

4. W poniedziałek na Mszę św. i spotkanie formacyjne zapraszamy kandydatów do bierzmowania, uczniów z kl. VIII.

5. We wtorek po Mszy Św. spotkanie grupy biblijnej w domu parafialnym.

6. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Msza św. Zapraszamy na nowennę i Mszę św. Dziewczęcą Służbę Maryjną – „Maryjki”. Przed Mszą św. zapraszamy na próbę do domu parafialnego na godz. 17.00. Z hołdem i kwiatami dla Matki Bożej zapraszamy dzieci przedszkolne i z kl. I.

7. W środę po Mszy św. zbiórka dla ministrantów i lektorów.

8. W środę święto Narodzenia NMP.

9 W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.30 i Msza św. o 18.00.

10. W czwartek po Mszy św. próba scholii.

11. Spotkanie RAM w piątek o godz. 17.00 w domu parafialnym.

12. Wyjazd na pielgrzymkę do sanktuariów bieszczadzkich w sobotę o godzinie 8:00 z parkingu przy kościele. Nie ma już wolnych miejsc.

13. W przyszłą niedzielę o prowadzenie modlitwy różańcowej przed Mszami św. o 9.00 i 11.00 – prosimy Różę P. Zofii Kandefer.

14.Dziś po Mszach św. zbiórka do puszek Caritas na pomoc dla Afgańczyków.

15. Dzisiejsza taca przeznaczona na Seminarium Duchowne.

16. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na leczenie Klaudii Barud naszej parafianki zmagającej się z chorobą nowotworową. Zebrane środki będą w całości przeznaczone na jej leczenie.