XXII Niedziela Zwykła. Rok C – 1.09.2019 r.

1. Dziś po sumie zmiana tajemnic różańcowych dla mężczyzn. Po południu o godz. 14.30 zebranie POAK. O 16.00 Nabożeństwo różańcowe i zmiana tajemnic dla kobiet. Msza św. o 16.30.
2W dni powszednie Msza św. o godz. 18.00.
3Jutro rozpoczyna się nowy rok szkolny. Msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego dla SP, Gimnazjum i Zespołu Szkół o godz. 8.15. Uczniowie SP zbierają się o godz. 8.00 przed szkołą. Dzieci przedszkolne i z kl. I przychodzą z rodzicami bezpośrednio do kościoła.
4W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Z hołdem i kwiatami zapraszamy dzieci z kl. IV SP. Przed Mszą św. o 17.20 różaniec za prześladowanych chrześcijan prowadzony przez Koło Przyjaciół Radia Maryja.
5W tym Tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu o 17.30. W piątek spowiedź od godz. 17.00.
6W sobotę od godz. 9.00 odwiedzimy chorych z posługą sakramentalną.
7W sobotę zapraszamy na kolejne nabożeństwo fatimskie. O godz. 17.45 rozważanie tajemnicy różańcowej, o godz. 18.00 Msza św., nabożeństwo różańcowe i procesja.
8. O prowadzenie modlitwy różańcowej przed Mszami św. w przyszłą niedzielę prosimy Różę Pana Kazimierza Pytra.
9. Parafialny Odział Akcji Katolickiej organizuje w dniu 14 września do Sanktuariów: Matki Bożej z Lourdes w Porąbce Uszewskiej, Św. Stanisława Bpa w Szczepanowie, Błogosławionej Karoliny Kózkówny w Zabawie, Dzieciątka Jezus w Jodłowej. Zapisy w zakrystii.
10. Dzisiejsza taca na WSD w Przemyślu.