XXII Niedziela Zwykła. Rok B – 29.08.2021 r.

1. Dziś po południu Msza św. o godz. 16.30.

2. W dni powszednie Msza św. o godz. 18.00.

3. W poniedziałek od godz. 17.00 spowiedź na rozpoczęcie nowego roku szkolnego dla uczniów szkoły podstawowej i średniej.

4. We wtorek o godz. 16.00 Msza św. na rozpoczęcie nowego roku szkolnego w Szkole Podstawowej w Iwoniczu. Zapraszamy Uczniów, Nauczycieli i Rodziców.

5. W środę o godz.8.30 Msza święta na rozpoczęcie roku szkolnego dla Uczniów i Nauczycieli Zespołu Szkół w Iwoniczu.

6. W środę o godz. 18.00 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Msza św.

7. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.30 i Msza św.

8. W czwartek po Mszy św. spotkanie POAK.

9. W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i pierwsza sobota miesiąca.

10. W sobotę odwiedzimy chorych z posługą sakramentalną – ks. proboszcz i ks. Michał. Natomiast ks. Jakub pojedzie do chorych w następną sobotę 11 września.

11. W sobotę zapraszamy na Nabożeństwo Fatimskie. o godz. 17.45 rozważanie tajemnicy różańcowej.

12. W przyszłą niedzielę o prowadzenie modlitwy różańcowej przed Mszami św. o 9.00 i 11.00 – prosimy Różę P. Józefa Gadzały.

13. Caritas Polska organizuje pomoc dla Afgańczyków. Trudna sytuacja w Afganistanie, skąd po przejęciu władzy przez talibów próbują się wydostać tysiące ludzi, to powody uruchomienia przez Caritas Polska akcji „Afganistan”. W przyszłą niedzielę po Mszach św. zbiórka do puszek na ten cel.

14. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych.

15. Parafialny Oddział Akcji Katolickiej organizuje 11 września tj. sobota pielgrzymkę do Sanktuariów bieszczadzkich tj. do Sanktuarium Matki Bożej Redeckiej Królowej w Jasieniu koło Ustrzyk Dolnych, do sanktuarium Św. Rity w Czarnej i do Myczkowiec Matki Bożej Pięknej Miłości. W Myczkowcach przewidziany jest obiad, i tam spędzimy kolejne godziny naszej pielgrzymki. Zapraszamy chętnych i prosimy o zapisy w zakrystii.