XXII Niedziela Zwykła. Rok A – 3.09.2017 r.

 
 
 1. Dziś po sumie zmiana tajemnic różańcowych dla mężczyzn. O godz. 16.00 nabożeństwo różańcowe i zmiana tajemnic dla kobiet. Msza św. o godz. 16.30.
 2. Dziś o 14.30 zebranie POAK.
 3. W dni powszednie Msza św. o godz. 18.00.
 4. W poniedziałek o godz. 8.15 Msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego dla uczniów SP, Gimnazjum i ZS w Iwoniczu. Zapraszamy wszystkich uczniów, nauczycieli wychowawców i rodziców.
 5. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Z hołdem i kwiatami zapraszamy dzieci z kl. II SP. W środę po Mszy św. zebranie dla ministrantów i lektorów
 6. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00.
 7. W piątek święto Narodzenia NMP. Po Mszy św. nabożeństwo podczas, którego zostanie dokonany akt oddania Parafii Niepokalanemu Sercu NMP. Zapraszamy wszystkich parafian dorosłych młodzież i dzieci do uczestnictwa w tym nabożeństwie. Stosownie do wskazań duszpasterskich z racji przypadającej w tym roku setnej rocznicy objawień Matki Bożej w Fatimie zachęcamy, aby w tym dniu Rodziny dokonały Aktu Oddania Niepokalanemu Sercu Matki Bożej. Tekst Aktu Oddania znajduje się na stolikach z prasą.
 8. W piątek po Mszy św. spotkanie dla RAM.
 9. O prowadzenie modlitwy różańcowej przed Mszami św. w najbliższą niedzielę prosimy Różę Pana Adama Boczara.
 10. Wyjazd na pielgrzymkę do Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na Krzeptówkach i do Sanktuarium Maryjnego w Ludźmierzu w sobotę o godz. 5.00 z parkingu przy plebanii.
 11. Dzisiejsza taca mszalna przeznaczona jest na Seminarium Duchowne.