XXI Niedziela Zwykła. Rok A – 27.08.2017 r.

1. Dziś po południu Msza św. o godz. 16.30.
  2. W dni powszednie Msza św. o godz. 18.00.
  3. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Z hołdem i kwiatami prosimy dzieci, które będą uczęszczać do przedszkola i do kl. I.
  4. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00. W tym czasie możliwość spowiedzi przed pierwszym piątkiem miesiąca oraz na rozpoczęcie nowego roku szkolnego. Zapraszamy dzieci i młodzież do przyjęcia sakramentu pokuty przed rozpoczęciem nauki w szkole.
  5. W tym tygodniu pierwszy piątek i sobota miesiąca. W piątek spowiedź od godz. 17.00.
  6. W sobotę odwiedzimy chorych z posługą sakramentalną od godz. 9.00. Wieczorem zapraszamy na kolejne nabożeństwo pierwszych sobót miesiąca.
  7. O prowadzenie modlitwy różańcowej przed Mszami św. w najbliższą niedzielę prosimy Różę Pana Adama Biskupa.
  8. Parafialny Oddział Akcji Katolickiej organizuje pielgrzymkę do Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na Krzeptówkach w Zakopanem i do Sanktuarium Maryjnego w Ludźmierzu w dn. 9 września 2017 r. (sobota). Zachęcamy do uczestnictwa w pielgrzymce z racji przypadającej w tym roku setnej rocznicy objawień w Fatimie. Zapisy w zakrystii i w kancelarii parafialnej.
  9. Dziś zbiórka do puszek Caritas na pomoc dla poszkodowanych w wyniku nawałnic, które przeszły w ostatnim czasie nad Polską. Caritas prosi o ofiarność i solidarność z Rodakami, którzy najbardziej ucierpieli w ostatnich wydarzeniach.
  10. Ogłoszenie o zbiórce zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego: 12 wrzesienia 2017.