XVIII Niedziela Zwykła. Rok B – 1.08.2021 r.

1. Dziś po sumie zmiana tajemnic różańcowych. O godz. 16.00 nabożeństwo różańcowe i zmiana tajemnic dla kobiet. O 16.30 Msza Św.

2. W dni powszednie Msza św. o godz. 18.00.

3. W środę wspomnienie św. Jana Marii Vianneya, patrona kapłanów. W modlitwie polecamy wszystkich duszpasterzy.

4. W środę o godz. 18.00 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Msza św.

5. W tym tygodniu pierwszy czwartek i piątek miesiąca. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.30 i Msza św.

6. W pierwszy piątek spowiedź od godz. 17.00.

7. W piątek święto Przemienienia Pańskiego.

8. W sobotę nabożeństwo fatimskie. Przed Mszą św. o 17.45 rozważanie tajemnicy różańcowej.

Po Mszy św. nabożeństwo różańcowe z procesją.

9. W I sobotę sierpnia nie będziemy odwiedzać chorych.

10. Dzisiejsza składka na potrzeby archidiecezji.

11. W przyszłą niedzielę o prowadzenie modlitwy różańcowej przed Mszami św. o 9.00 i 11.00 – prosimy Różę P. Kazimierza Pyter.

12. Są jeszcze wolne miejsca się na pielgrzymkę do Medjugorie. Szczegóły na plakacie.

13. Przed kościołem ministranci rozdają ulotki „Lato z misjonarzem” .
Ta akcja chce przedstawić misjonarzy pochodzących z naszej archidiecezji, zachęcić do modlitwy za nich i ewentualnego wsparcia.