XV Niedziela Zwykła. Rok C – 14.07.2019 r.

1. Dziś po południu o 16.30 Msza św.
2W dni powszednie Msza św. o godz. 18.00.
3W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Z hołdem i kwiatami prosimy dzieci które będą po wakacjach w kl. V SP.
4W środę przed Mszą św. o 17.20 różaniec i Koronka do Miłosierdzia Bożego w intencji Ojczyzny , Radia Maryja i TV Trwam i dzieł przy nich powstałych prowadzona przez Koło Przyjaciół Radia Maryja.
5W czwartek przed Mszą św. o 17.30 adoracja Najświętszego Sakramentu
6. O prowadzenie modlitwy różańcowej przed Mszami św. w przyszłą niedzielę prosimy Różę Pani Aliny Wojtowicz.
7. Dziś jest nowe wydanie Naszej Wspólnoty. Wydanie zawiera kolorową wkładkę ze zdjęciami z ważnych wydarzeń naszej parafii min. z I Komunii św., święceń diakonatu, prymicji, bierzmowania. Rozpoczyna serię artykułów o kapliczkach na terenie parafii, artykuł w związku z 75 rocznicą zbrodni w lesie grabińskim. Koszt druku 5.50.
8. W związku ze wspomnieniem św. Krzysztofa w najbliższą niedzielę błogosławieństwo pojazdów. Ofiary składane z okazji błogosławieństwa do puszek są przeznaczone na zakup środków transportu dla misjonarzy.
928 lipca (niedziela) w Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia w Jodłówce o godz. 16.00 odbędzie się spotkanie rodzin księży diecezjalnych i zakonnych, rodzin sióstr zakonnych i kleryków z Ks. Arcybiskupem Adamem Szalem. Zachęcamy te rodziny do pojechania na to spotkanie poinformowanie nas o tym w zakrystii.
10. Wykonywane prace remontowe przy kościele potwierdziły, że plac przykościelny jest terenem dawnego cmentarza i znajdują się tu groby pochowanych przodków, dlatego staramy się w pewien sposób uszanować to miejsce i nie robić tu parkingu, czy też wyścigów rowerowych.