XIX niedziela zwykła. Rok C – 07.08. 2016 r.

1. Dziś po sumie zmiana tajemnic różańcowych dla mężczyzn. Po południu o 14.30 zebranie POAK.
    O godz. 16.00 nabożeństwo różańcowe i zmiana tajemnic dla kobiet. Msza św. o godz. 16.30.
  2. W dni powszednie Msza św. o godz. 18.00.
  3. We wtorek święto św. Teresy Benedykty od Krzyża, patronki Europy.
  4. We środę święto św. Wawrzyńca.
  5. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Z hołdem i kwiatami prosimy dzieci z kl. V SP.
  6. W I czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00. O 18.00 Msza św.
  7. Dziękujemy za utrzymanie porządku w kościele ofiary z tej racji przed nabożeństwem fatimskim parafianom z ul Długiej (21 os.). Bóg zapłać.
    W tym tygodniu prosimy o sprzątanie kościoła parafian z ul. Floriańskiej z nr parzyste od 182 do 210.
  8. O prowadzenie modlitwy różańcowej przed Mszą św. w najbliższą niedzielę prosimy Różę Pani Agnieszki Kandefer.
  9. Dzisiejsza taca na potrzeby Archidiecezji.