XIV niedziela zwykła. Rok C – 3.07.2016 r.

1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca – po każdej Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu. Po sumie zmiana tajemnic różańcowych dla mężczyzn. O godz. 16.00 nabożeństwo różańcowe i zmiana tajemnic dla kobiet. Po nabożeństwie Msza św.
  2. Dzisiejsza taca jest przeznaczona na Seminarium.
  3. Dziś o 14.30 zebranie POAK.
  4. W dni powszednie Msza św. o godz. 18.00.
  5. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Z hołdem i kwiatami prosimy młodzież ze szkół ponadgimnazjalnych.
  6. W I czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu o godz. 17.00. O 18.00 Msza św.
  7. W piątek przypada wspomnienie św. Jana z Dukli, patrona Archidiecezji.
  8. Parafialny Oddział Akcji Katolickiej zaprasza w najbliższą niedzielę 10.07 na Festyn Rodzinny. Rozpoczęcie o godz. 14.30 na parkingu przy plebanii. W programie: dmuchana zjeżdżalnia, stanowisko do malowania twarzy, gry, zabawy i konkursy dla dzieci, warsztaty plastyczne, pokaz baniek mydlanych, wspólne grillowanie, wiele dobrej muzyki i zabawy. Zapraszamy do wzięcia udziału.
  9. Dziękujemy za utrzymanie porządku w kościele i ofiary z tej racji parafianom z ul. Zadwór. Bóg zapłać.
    W tym tygodniu prosimy o sprzątanie kościoła parafian z ulicy Floriańskiej numery parzyste 62-90.
  10. O prowadzenie modlitwy różańcowej przed Mszami św. w najbliższą niedzielę prosimy Różę Pana Wojciecha Brzana.