XIII Niedziela Zwykła. Rok B – 27.06.2021 r.

1. Dziś po sumie nabożeństwo czerwcowe. Po południu Msza św. o 16.30.

2. We wtorek Uroczystość Św. Apostołów Piotra i Pawła. Msze św. o godz. 9.00, 11.00 i 18.00 (taca na potrzeby Stolicy Apostolskiej). Po Mszy św. wieczornej konferencja o Eucharystii i adoracja Najświętszego Sakramentu.

3. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i zakończenie nabożeństw czerwcowych.

4. W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.30.

5. W sobotę nabożeństwo fatimskie. Przed Mszą św. o 17.45 rozważanie tajemnicy różańcowej. Po Mszy św. nabożeństwo różańcowe z procesją.

6. W sobotę odwiedzimy chorych z posługą sakramentalną od godz. 9.00.

7. W przyszłą niedzielę różaniec przed Mszami św. o 9.00 i 11.00 – Róża P. Anny Kinel.

8. W przyszła niedzielę po Mszach św. zbiórka do puszek na pomoc dla Grzegorza Białasa, który w wyniku wypadku stracił rękę. Zebrana kwota przeznaczona będzie na zakup specjalistycznej protezy ręki.

9. Dziś jest kolejny numer czasopisma „Miłujcie się”.