XII Niedziela Zwykła. Rok C – 19.06.2022 r.

1. Dziś po sumie nabożeństwo czerwcowe i procesja eucharystyczna w oktawie Bożego Ciała. Po południu o 16.30 Msza św.

2. W dni powszednie Msza św. o godz. 18.00, nabożeństwo czerwcowe i procesja z Najświętszym Sakramentem. Zapraszamy do licznego udziału w procesji. Dzieci pierwszokomunijne zapraszamy w strojach komunijnych, dziewczynki do sypania kwiatów i chłopców do dzwonienia.

3. W poniedziałek na Mszę św. i spotkanie zapraszamy kandydatów do bierzmowania uczniów z kl. VI i VII.

4. We wtorek po Mszy spotkanie Grupy Biblijnej.

5. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. O godz. 17.00 spowiedź dzieci i młodzieży na zakończenie roku szkolnego.

6. W środę zbiórka ministrantów i lektorów po Mszy św.

7. W czwartek Uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela, przeniesiona z 24 czerwca z racji przypadającej Uroczystości NSPJ. Zakończenie Oktawy Bożego Ciała, poświecenie wianków, ziół, kwiatów i błogosławieństwo dzieci.

8. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

9. W piątek o godz. 8.30 Msza św. na zakończenie roku szkolnego dla uczniów Szkoły Podstawowej i Zespołu Szkół.

10. W sobotę wspomnienie Niepokalanego Serca NMP.

11. W sobotę zakończenie roku formacyjnego dla RAM.

12. Prosimy o odmawianie różańca przed Mszami św. o godz. 9.00 i 11.00 różę
P. Kazimierza Pyter.