VII Niedziela Wielkanocy – 13.05.2018 r.

 
 
 1. Dziś o godz. 11.00 Uroczystość Święceń Diakonatu, których udzieli Ks. Arcybiskup Józef Michalik. Nie będzie Mszy św. o godz. 9.00. Po południu o godz. 16.00 nabożeństwo majowe i Msza św. o godz. 16.30.
 2. Trwa Nowenna przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego oraz przed sakramentem bierzmowania.
 3. W sobotę 19 maja w naszej archidiecezji świecenia kapłańskie. W dniach nowenny modlimy się za tych, którzy będą przyjmować święcenia, by jak najlepiej przygotowali się do kapłańskiej posługi.
 4. W sobotę również święcenia kapłańskie naszego parafianina Marcina Madeja w Dębowcu w Zgromadzeniu Księży Saletynów. Prymicje w naszej parafii 27 maja.
 5. W sobotę o godz. 18.00. sakrament bierzmowania młodzieży z naszej parafii i z parafii naszego dekanatu w Iwoniczu-Zdroju.
 6. W przyszłą niedzielę na sumie Uroczystość I Komunii św.
 7. W poniedziałek i wtorek po Mszy św. zapraszamy dzieci z klasy III wraz z rodzicami na próbę przed I Komunią św.
 8. We środę święto św. Andrzeja Boboli. – Patrona Polski.
 9. W środę na nabożeństwo z hołdem i kwiatami zapraszamy uczniów z kl. III Gimnazjum. Zapraszamy też Dziewczęcą Służbę Maryjną.
 10. W czwartek o godz. 17.30 adoracja Najświętszego Sakramentu, nabożeństwo majowe i Msza św.
 11. W piątek po Mszy św. spotkanie dla młodzieży RAM.
 12. W czwartek po Mszy św. spotkanie dla kandydatów do bierzmowania.
 13. W piątek o godz. 16.00 spowiedź dla dzieci pierwszokomunijnych i rodziców, oraz dla kandydatów do sakramentu bierzmowania i rodziców. Natomiast na Mszy św. o godz. 18.00 odnowienie przyrzeczeń trzeźwościowych dla kandydatów do bierzmowania.
 14. W przyszłą niedzielę o prowadzenie modlitwy różańcowej przed Mszami św. z wyjątkiem sumy prosimy różę P. Władysławy Prajsnar.