VI Niedziela Wielkanocy. Rok B – 9.05.2021 r.

1. Dzisiaj nabożeństwo majowe o godz. 16.00 i Msza św. o 16.30.

2. W tygodniu Msza św. o godz. 18.00 i nabożeństwo majowe.

3. W poniedziałek, wtorek i środę przypadają dni modlitw o urodzaje i o błogosławieństwo Boże w pracy na roli (Dni Krzyżowe).

4. W poniedziałek po Mszy św. zapraszamy dzieci z kl. III A na próbę przed Pierwszą Komunią św. i we wtorek dzieci z kl. III B.

5. We wtorek po Mszy św. próba scholii.

6. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. O 17.00 zapraszamy Dziewczęcą Służbę Maryjną na próbę do domu parafialnego.

7. W środę po Mszy św. zbiórka dla ministrantów i lektorów.

8. W czwartek od godz. 17.30 adoracja Najświętszego Sakramentu .O 18.00 nabożeństwo majowe i Msza św.

9. W piątek początek nowenny przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego.

10. W piątek spowiedź dla dzieci przystępujących do pierwszej Komunii Św. i ich rodziców o godz. 16.00.

11. W przyszłą niedzielę Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. W naszej archidiecezji święcenia diakonatu. Otoczmy modlitwą kandydatów do święceń.

12. W przyszłą niedzielę w naszej parafii będziemy przeżywać uroczystość Pierwszej Komunii Św. Z tej racji będzie zmieniony porządek Mszy świętych. Bez zmian pozostają godziny Mszy św. o godz. 7.30 i 9.00. Pierwsza Komunia św. o godz. 10.30 i 12.00. Po południu nabożeństwo majowe o 16.00 i Msza św. o 16.30.

Zachęcamy, aby wierni nie związani bezpośrednio z uroczystością pierwszokomunijną uczestniczyli w pozostałych godzinach Mszy św.