V Niedziela Zwykła. Rok A – 5.02.2023 r.

1. Dziś po sumie zmiana tajemnic różańcowych dla mężczyzn. Po południu o 16.00 nabożeństwo różańcowe i zmiana tajemnic dla kobiet. Msza św. o godz. 16.30.

2. Msze św. w dni powszednie o godz. 17.00.

3. W poniedziałek na Mszę świętą i spotkanie zapraszamy kandydatów do bierzmowania – uczniów z klasy VIII.

4. We wtorek spotkanie Grupy Biblijnej po Mszy świętej.

5. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Zapraszamy Dziewczęcą Służbę Maryjną na próbę o godz.16.00.

6. W środę po Mszy św. zbiórka dla ministrantów do klasy VI.

7. W czwartek o 16.30 adoracja Najświętszego sakramentu.

8. W sobotę Światowy Dzień Chorego. W liturgii Wspomnienie NMP z Lourdes. Podczas Mszy św. o godz 17.00 udzielany będzie sakrament namaszczenia chorych osobom chorym i starszym. Przyjmując sakrament namaszczenia należy być po spowiedzi, w stanie łaski uświęcającej. Zachęcamy do modlitwy w intencji chorych i okazywania im chrześcijańskiej miłości.

9. W piątek spotkanie RAM po Mszy św.

10. W przyszłą niedzielę po sumie zapraszamy na zebranie rodziców kandydatów do bierzmowania z kl. VIII.

11. O prowadzenie modlitwy różańcowej w przyszłą niedzielę przed Mszami św. o 9:00 i 11:00 prosimy różę P. Anny Kinel.

12. Dzisiejsza składka na potrzeby archidiecezji.

13. Zapraszamy do uczestnictwa w XXX spotkaniu młodych Archidiecezji Przemyskiej, które odbędzie się w tym roku w Sanoku od 14-do 16 kwietnia. Zapisy u księdza Pawła.