V Niedziela Wielkiego Postu. Rok C – 7.04.2019 r.

1. Dziś po sumie zmiana tajemnic różańcowych dla mężczyzn. Następnie rekolekcyjna nauka dla ojców i matek. O godz. 14.30. zebranie POAK. O godz. 16.00 Gorzkie Żale z wystawieniem Najświętszego Sakramentu i kazaniem pasyjnym. Po Gorzkich zmiana tajemnic różańcowych dla kobiet i Msza św.
2. W poniedziałek kolejny dzień rekolekcji. O godz. 9.00 Msza św. nauką rekolekcyjną dla w wszystkich z uwzględnieniem starszych i chorych. Po Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji chorych i błogosławieństwo. Wieczorem Msza św. z nauką rekolekcyjną o godz. 18.00. Po Mszy św. o godz. 19.00 konferencja rekolekcyjna dla młodzieży. Zapraszamy młodzież przygotowującą się do bierzmowania w tym roku z kl. VIII i Gimnazjum w ramach comiesięcznych spotkań oraz młodzież ze szkół średnich.
3. We wtorek o godz. 9.00 Msza św. z nauka rekolekcyjną i od godz. 9.30 parafialna spowiedź wielkopostna do godz. 12.00. Po południu spowiedź od godz. 15.00 do 17.00. O godz. 18.00 Msza św. z nauką rekolekcyjną i zakończenie rekolekcji z błogosławieństwem rekolekcyjnym.
4. W środę na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Zapraszamy także Dziewczęcą Służbę Maryjną.
5. W czwartek przed Mszą św. o godz. 17.30 adoracja Najświętszego Sakramentu.
6. We środę po Mszy św. zebranie dla ministrantów i lektorów oraz spotkanie dla młodzieży RAM.
7. W piątek o godz. 18.00 Droga Krzyżowa i Msza Św. O godz. 20.00 – Droga Krzyżowa dla młodzieży i tych, którzy nie mogli uczestniczyć wcześniej.
8. Najbliższa niedziela jest Niedzielą Męki Pańskiej. Na Mszach św. poświecenie palm. Na sumie uroczyste poświecenie palm z procesją wokół kościoła. Dzieci przedszkolne biorące udział w konkursie „Palma Wielkanocna” organizowanym przez Przedszkole Gminne w Iwoniczu proszone są o przyniesienie podpisanych palm do przedszkola do piątku. Palmy zostaną umieszczone w kościele i poświęcone w Niedzielę Palmową.
9. W Niedzielę Palmową na Gorzkich Żalach prosimy o składkę na kwiaty do Bożego Grobu.
10. Od piątku do Niedzieli Palmowej Diecezjalne Spotkanie Młodych w Dukli.
11. W Niedzielę Palmową zbiórka na Krośnieńskie Hospicjum Caritas„Pola Nadziei” prowadzona przez dzieci i młodzież pod opieką nauczycieli i rodziców.
12. O prowadzenie modlitwy różańcowej przed Mszami św. w przyszłą niedzielę prosimy różę Pana Kazimierza Pytra a przed Gorzkimi Żalami POAK.