V Niedziela Wielkiego Postu. Rok C – 3.04.2022 r.

1. Dziś po sumie zmiana tajemnic różańcowych. O godz. 16.00 Gorzkie Żale z wystawieniem Najświętszego Sakramentu i kazaniem pasyjnym. Po Gorzkich Żalach Msza św. Przed Gorzkimi Żalami różaniec prowadzony przez POAK. Po gorzkich Żalach zmiana tajemnic różańcowych dla kobiet.

2. W tygodniu w dni powszednie Msza św. o godz. 18.00.

3. W poniedziałek po Mszy św. spotkanie dla młodzieży RAM.

4. We wtorek po Mszy św. spotkanie Grupy Biblijnej i próba scholi.

5. W środę parafialna spowiedź wielkopostna od 14.00 do 16.00 i od 16.30 do 17.30.

6.W środę nowenna do MB Nieustającej Pomocy. W środę po Mszy św. dla ministrantów i lektorów.

7. W czwartek przed Mszą św. o godz. 17.30 adoracja Najświętszego Sakramentu. Po Mszy św. zebranie POAK.

8. W piątek o 18.00 nabożeństwo Drogi Krzyżowej i Msza św.

O godz. 20.00 – Droga Krzyżowa prowadzona przez RAM dla młodzieży i tych, którzy nie mogli uczestniczyć wcześniej.

9. W Niedzielę Palmową poświecenie palm na wszystkich Mszach Św.

10. W Niedzielę Palmową przed Mszami św. będzie można nabyć palmy zrobione przez KGW w Iwoniczu. Pozyskane pieniądze będą przeznaczone na wsparcie Uchodźców z Ukrainy. Ponadto w ramach akcji „Pola Nadziei” uczniowie ze Szkoły Podstawowej przeprowadzą kwestę na Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci.

11. O odmawianie różańca przed Mszami św. o godz. 9.00 i 11.00 prosimy różę P. Stanisławy Rajchel.