V Niedziela Wielkiego Postu. Rok B – 21.03.2021 r.

1. Dziś o godz. 16.00 Gorzkie Żale z wystawieniem Najświętszego Sakramentu i kazaniem pasyjnym i Msza św. Przed Gorzkimi Żalami różaniec prowadzony przez POAK.

2. W tygodniu w dni powszednie Msza św. o godz. 17.00.

3. We wtorek po Mszy św. próba scholii.

4. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

5. W środę po Mszy św. zbiórka dla ministrantów i lektorów.

6 . W czwartek przed Mszą św. o godz. 16.30 adoracja Najświętszego Sakramentu.

7. W czwartek Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Dzień Świętości Życia. Modlimy się o poszanowanie ludzkiego życia od poczęcia aż do naturalnej śmierci.

8. W piątek o 17.00 nabożeństwo Drogi Krzyżowej i Msza św. O 19.00 Droga Krzyżowa prowadzona przez młodzież.

9. W najbliższą sobotę odwiedzimy chorych z przedświąteczną posługą sakramentalną. Ks. Michał odwiedzi chorych w poniedziałek po Niedzieli Palmowej. Prosimy zgłaszać chorych, których nie odwiedzamy co miesiąc.

10. O prowadzenie modlitwy różańcowej przed Mszami św. w przyszłą niedzielę przed Mszami św. o 9.00 i 11.00 prosimy różę Pana Stanisława Kandefer.

11. Najbliższa niedziela jest Niedzielą Męki Pańskiej. Na Mszach św. poświecenie palm. Dzieci przedszkolne biorące udział w konkursie „Palma Wielkanocna” organizowanym przez Przedszkole Gminne w Iwoniczu proszone są o przyniesienie podpisanych palm do przedszkola do piątku. Palmy zostaną umieszczone w kościele i poświęcone w Niedzielę Palmową. Po odbiór nagród zapraszamy dzieci w środę po Niedzieli Palmowej.

12. W Niedzielę Palmową na Gorzkich Żalach składka na kwiaty do Bożego Grobu.

13. Ze względu na ograniczenia związane z epidemią nie jest planowana parafialna spowiedź wielkopostna. W związku z tym zachęcamy do korzystania już ze spowiedzi codziennie przed Mszą św. od godz. 16.00. Kancelaria parafialna w tym tygodniu, czynna będzie po Mszy św. wieczornej.

14. POAK w porozumieniu z właścicielami sklepów organizuje zbiórkę art. spożywczych dla biedniejszych osób. Dary można składać w koszykach wystawionych w sklepach.

15. W przyszłą niedzielę zmiana czasu na letni.