V Niedziela Wielkiego Postu. Rok B – 17.03.2024 r.

 
 

1. Przeżywamy parafialne rekolekcje wielkopostne, które potrwają do naszego parafialnego odpustu ku czci Św. Józefa. Dziś po sumie Nowenna przed Uroczystością św. Józefa.

2. Dziś po południu o godz. 16.00 Gorzkie Żale. Przed Gorzkimi Żalami różaniec prowadzony przez Parafialny Oddział Akcji Katolickiej. Po Gorzkich Żalach Msza św.

3. W poniedziałek o godz. 10.00 Msza św. z nauką rekolekcyjną dla wszystkich i nabożeństwo w intencji chorych i starszych. Wieczorem o godz. 18.00 Msza św. z nauką rekolekcyjną dla wszystkich.

4. We wtorek Uroczystość Świętego Józefa Oblubieńca NMP. W naszej parafii odpust i kolejny dzień rekolekcji wielkopostnych. Msze św. o godz. 9.00 z nauką rekolekcyjną i o godz. 11.00 z wprowadzeniem relikwii bł. Rodziny Ulmów. O godz. 18.00 Msza św. z nauką rekolekcyjną dla wszystkich. Po Mszy św. konferencja dla ojców i matek.

5. W pozostałe dni tygodnia Msza św. wieczorem o godz. 18.00.

6. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Zapraszamy Dziewczęcą Służbę Maryjną na próbę o godz. 17.00 do domu parafialnego i na Mszę św. Po Mszy wieczornej zbiórka dla wszystkich ministrantów i lektorów.

7. W czwartek Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.30.

8. W piątek nabożeństwo Drogi Krzyżowej o 18.00 i Msza św. O godz. 20.00 Droga Krzyżowa dla młodzieży i tych, którzy nie mogli uczestniczyć o godz. 17.00.

9. W Niedzielę Palmową poświecenie palm na wszystkich Mszach Św. Na sumie uroczysta procesja z palmami.

10. W Niedzielę Palmową w ramach akcji „Pola Nadziei” uczniowie Szkoły Podstawowej w Iwoniczu przeprowadzą kwestę na Krośnieńskie Hospicjum im. Św. Jana z Dukli. 

11. W Niedzielę Palmową na Gorzkich Żalach składka na kwiaty do Bożego Grobu. 

12. W przyszłą niedzielę do prowadzenia modlitwy przed Mszami św. o godz. 9.00 i 11.00 prosimy Różę Pani Krystyny Boczar.

13. Prosimy o zgłaszanie do przyszłej niedzieli osób chorych i starszych, które odwiedzimy w Wielkim Tygodniu z posługą sakramentalną.

Intencje mszalne →

Poprzednie ogłoszenia →