V Niedziela Wielkiego Postu. Rok A – 2.04.2017 r.

 
 
 1. Dziś po południu o godz. 14.30 zebranie Akcji Katolickiej. O godz. 16.00 Gorzkie Żale z wystawieniem Najświętszego Sakramentu i z kazaniem pasyjnym. Po Gorzkich Żalach Msza św.
 2. W tygodniu w dni powszednie Msza św. o godz. 18.00.
 3. W środę na nowennę do M.B. Nieustającej Pomocy zapraszamy młodzież z kl. II Gimnazjum i jak zawsze Dziewczęcą Służbę Maryjną.
 4. Zbiórka ministrantów i lektorów w środę po Mszy św.
 5. W tym tygodniu I czwartek i I piątek kwietnia. W czwartek przed Mszą św. o godz. 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu. W I piątek odwiedzimy chorych z posługą sakramentalną. Prosimy zgłosić chorych, których nie odwiedzamy w I soboty.
 6. Nabożeństwa Drogi Krzyżowej w piątek: o 1530 – dla dzieci, o 1800 – dla dorosłych i o 2000 – dla młodzieży i tych, którzy nie mogli uczestniczyć wcześniej. Przed Mszą św. o godz. 17.00 możliwość spowiedzi.
 7. Najbliższa niedziela jest Niedzielą Męki Pańskiej czyli Niedzielą Palmową. Na Mszach św. poświecenie palm. Na sumie uroczyste poświecenie palm z procesją wokół kościoła. Dzieci biorące udział w konkursie „Palma Wielkanocna” organizowanym przez Przedszkole Gminne w Iwoniczu proszeni są o przyniesienie podpisanych palm do przedszkola do piątku. Palmy zostaną umieszczone w kościele i poświęcone w Niedzielę Palmową. Natomiast w Wielką Środę zapraszamy dzieci biorące udział w konkursie na nowennę do Matki Bożej Nieustającej pomocy i rozstrzygnięcie konkursu.
 8. W Niedzielę Palmową na Gorzkich Żalach prosimy o składkę na kwiaty do Bożego Grobu.
 9. Od piątku do Niedzieli Palmowej Diecezjalne Spotkanie Młodych W Ustrzykach Dolnych.
 10. W niedzielę Palmową zbiórka na Krośnieńskie Hospicjum Caritas – „Pola Nadziei” prowadzona przez dzieci i młodzież pod opieką nauczycieli i rodziców.
 11. Dziękujemy za ofiary złożone z racji utrzymania porządku w kościele. Bóg zapłać. W tym tygodniu prosimy parafian z ul. Zagrodniki nr 21-40.
 12. Dziękujemy także strażakom za oczyszczeniu rynien i inne prace przy kościele. Bóg zapłać.
 13. O prowadzeni modlitwy różańcowej w przyszłą niedzielę prosimy różę Pana Kazimierza Pyter.
 14. Spowiedź przedświąteczna w naszej parafii planowana jest na Wielki Poniedziałek 10 kwietnia.