V Niedziela Wielkanocy. Rok B – 2.05.2021 r.

1. Dziś rocznica świeceń ks. Bpa Krzysztofa Chudzio a w sobotę imieniny ks. Bpa Stanisława Jamrozka pamiętajmy w modlitwie o naszych pasterzach.

2. Dziś pierwsza niedziela miesiąca, po sumie zmiana tajemnic różańcowych dla mężczyzn, o 16.00 nabożeństwo majowe i zmiana tajemnic dla kobiet.

3. W poniedziałek Uroczystość Matki Bożej Królowej Polski, Msze św. w porządku niedzielnym.

4. W tygodniu codziennie Msza św. o godz. 18.00 i nabożeństwo majowe. W tygodniu pierwszy czwartek i pierwszy piątek miesiąca.

5. We wtorek po mszy świętej spotkanie grupy biblijnej i próba scholii.

6. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. O 17.30 zapraszamy dziewczęcą służbę maryjną na próbę do domu parafialnego

7. W środę po Mszy św. zapraszamy dzieci z kl. III A na próbę przed I Komunią św. i w czwartek dzieci z kl. III B.

8. W czwartek od godz. 17.30 adoracja Najświętszego Sakramentu i możliwość spowiedzi. O 18.00 Nabożeństwo majowe i Msza św. W czwartek po Mszy świętej spotkanie POAK

9. W pierwszy piątek spowiedź od godziny 17.00. o 18.00 Msza św. Po Mszy spotkanie dla młodzieży RAM.

10. W sobotę Uroczystość Św. Stanisława bpa i męczennika, patrona Polski.

11. O prowadzenie różańca przed Mszami św. w przyszłą niedzielę prosimy różę Pani Józefy Zajdel.

12. Dzisiejsza taca na potrzeby archidiecezji.