Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Rok C – 9.06.2019 r.

1. Dziś na sumie uroczystość prymicyjna Ks. neoprezbitera Mateusza Jakieły. Po południu nabożeństwo czerwcowe o godz. 16.00 i Msza św. o 16.30.
2. W poniedziałek święto NMP Matki Kościoła. Msza św. przed południem o godz. 10.00 i wieczorem o godz. 18.00. Zachęcamy do licznego uczestnictwa we Mszy św.
3. W dni powszednie Msza św. o godz. 18.00 i nabożeństwo czerwcowe.
4. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Z hołdem i kwiatami zapraszamy dzieci przedszkolne i z kl. I. W środę po nabożeństwie zebranie dla ministrantów i lektorów.
5. W czwartek święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana. Modlimy się za kapłanów i o nowe powołania do kapłaństwa.
6. W najbliższą niedzielę Uroczystość Trójcy Przenajświętszej. Kończy się wtedy okres Komunii św. Wielkanocnej .
7. W najbliższą niedzielę prosimy o prowadzenie modlitwy różańcowej przed Mszami św. Różę Pani Agnieszki Kandefer.
8 W parafii organizowany jest wyjazd na koncert „Jednego serca i jednego ducha” do Rzeszowa w dniu 20 czerwca tj. w Uroczystość Bożego Ciała. Zapisy w parafii.
9. W piątek po nabożeństwie spotkanie dla RAM.
10. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek Caritas na pomoc dla powodzian.